Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny - Klan


SeCrE_Cz

Recommended Posts

Drazí PS hráči (je jedno jestli budoucí) hry Destiny, právě jsme založily CZ/SK klan do hry - N7 Special Forces [N7] - a myslíme si že bysme mohli založit fajnovou komunitu lidí jak v betě tak při vydání hry. Stačí se zaregistrovat na bungie.net a podat si žádost http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/118432

Kontaktovat mě můžete také na mém PSN ---> SeCrE_Cz

Doufám že se někdo přidá, ať si pořádně zítra užijeme betu, a následně plnou hru thumbup.gif

BTW, pokud nemáte přístup do bety, tak já sám mohu darovat 3 klíče které mám volné smile.gif Ale rychle rychle, nevím jak dlouho mi vydrží než si je zamluví někdo před vámi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak plnou hru si nekoupim ale betu si rad s nekym zahraju nick v podpisu(napiste ze jste z CF). Dale vam napisu jak si zahrat betu pokud nemate klic. Vytvorte si novy PSN ucet a jako zemi zvolte Qatar. Pote bezte do PS Store a predobjednejte si Destiny (Nebude to po vas chtit dobiti penezenky). Potvrdte predobjednavku-Confirm pre-order- a v download listu se vam objevi polozky a jednou z nich je i beta. Tak uz jen stahnete a hrajte :) . Jen pro info nezadavejte tam svoji kreditku nebo pri vydani hry vam to sezere prachy.

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu