Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony me zacina pekne s.rat


Daiv_69

Recommended Posts

Zdravim, prosim o radu, pokud nekdo zna reseni. Nejdriv mi po nove aktualizaci PS4 systemu prestalo fungovat stahovani polozek (updaty her, dema, zakoupene hry z PSN store, apod.). Vzdy to hlasilo problem s nastavenim DNS, i kdyz pripojeny k PS uctu jsem byl, do Store jsem se dostal, apod. Proveril jsem nastaveni nekolikrat, vse v poradku, pred aktualizaci systemu vse fungovalo bez problemu. Po dlouhem hledani jsem objevil tip (tento problem ma spousta uzivatelu), vymenit mnou pouzivane DNS za DNS server od Googlu. Zvlastni, pripojeni od te doby bezi perfektne, po nekolika dnech vyreseno....

Nicmene, netrvalo dlouho a je tu dalsi problem. Zacinam byt opravdu nastvany. Z niceho nic mi PSN Store pise, ze moje karta neni platna. Zkousel jsem ji z profilu smazat, znovu zadat, zkousel jsem stejnou vec udelat pres webove rozhrani, stale nefunguje. Karta samozrejme bez problemu, pouzivam pres internet porad. Napadlo me, ze tedy zkusim zaplatit alespon pres PayPal, hmm, ten Sony umoznuje pouzivat jen US, Canada, MExico a Chile zakaznikum.

Asi si budu muset kupovat predplacene karty pro kazdou kravinu z PSN store, neskutecny. Stejny problem se stejnym error kodem popsany na spouste diskuzi, ale nikde zadne reseni. Pred tim d.ementnim updatem systemu jsem kartu pouzival bez problemu. Casti komunity pomohla uprava adresy v profilu, vymena symbolu lomitek za obycejnou mezeru, nicmene tohle mi nefunguje. Neskutecny, chci jim narvat prachy do chrtanu (pro obnoveni PS PLUS) abych si mohl jednou za tyden zaparit Battlefield multiplayer, a proste to nejde ani horem, ani spodem :)

Nema nekdo podobne problemy? A jeste lepe, nejake to reseni? Zajimalo by me, jestli podobne s.racky resi taky xboxaci....

Upraveno uživatelem Daiv_69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karta VISA, urcite v poradku, pouzivam pravidelne na netu. Do posledni aktualizace mi v psn store bez problemu fungovala. Adresu vepisuju stale stejne. Tuto chybu mi to haze: e-8200002a. Z diskuzi na netu je patrny, ze spousta jinych ma podobny problem. Urcite zadavaji spravny udaje, ale kartu to nechce vzit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady je o tom thread http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/Error-E-8200002A-You-must-enter-a-valid-address/td-p/42330887

Vim,ze je tam dulezite uvadet realne informace. Nedavno jsem pri prihlaseni musel souhlasit s jejich podminka,na zaklade zmeny karty, u ktere vyprsel valid date.

Jinak tento problem jsem mel casto na jinych uctech nez byl mu hlavni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se snažíš platit českou platební kartou na US storu, tak to je naschvál omezené aby s ní nešlo zaplatit. Jestli ti to v minulosti šlo, tak to byla nejspíše náhoda. Jestli ti karta nejde přidat na český PSN store, tak to bohužel nevím kde by mohla být chyba.

Upraveno uživatelem RiderMaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevi jeste nekdo prosim, kde se da koupit clenstvi PS Plus s dodanim kodu emailem? Nejak se mi nedari nic najit pro EU ucty. Platba klidne i pres paypal. Na tom aukru je dlouha doba dodani. Vetsina zahranicnich eshopu dodava i pres vikendy, ale nabizi jen US clenstvi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to tyden a zatim se nikdo neozval, neco mi rika, ze uz se ani neozvou :) Mam rad playstation, mam rad jejich exkluzivity, to je duvod, proc nechci xbox, ale tyto problemy me stvou. Jediny, co me v teto situaci tesi, je to, ze na PSN Store jsou ty hry predrazeny a jediny o com mam zajem je plusko, to muzu koupit i jinde. Snad casem ty bugy v systemu zmizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu