Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak poznat zabanovaný účet? (PS3)


xUltimate

Otázka

Zdravím, mám dotaz. Kdysi dávno jsem vlastnil PS3. Hrával jsem tam pod svým účtem. Poté jsem si PS3 flashnul a hrál dál. Následně jsem přešel opět na OFW a tak 3 měsíce na to konzoli prodal. Nedávno jsem si pořídil PS3 znovu. Ovšem, nedaří se mi na svůj starý účet přihlásit. Email i heslo znám. Na můj nový účet se přihlásím bez problémů. Přes webové rozhraní to prostě z PC nedokážu a z konzole mám strach - pokud by byl účet zabanovaný, aby se mi následně nezabanovala i konzole.

Toto mi to píše při přihlášení na starý účet: http://prntscr.com/449i52

Zde je můj dotaz. Dá se nějak poznat, zda je můj účet zabanovaný či nikoliv bez toho, abych se na něj přihlásil z konzole?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dá - plomba ze spoda když byl flash, a když už to bylo přímo z 3.55 ofw na cfw tak asi nijak nedá

ale jelikož teď jedeš online na jiným účtu tak asi nebyla, při cfw se dává hned ban na tu konzoli + na účty s kterýma si přihlásil z té cfw konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ještě jednu otázku. Pokud ten můj starý účet nebude zabanovaný a budu s ním hrát na konzoli, kde mám OFW, mohu někdy dostat ban? Jde mi o to, že už se mi povedlo se na něj přihlásit i na konzoli, ale na tom účtu mám trofeje ze stažených her atd.. Tak jestli se náhodou účet třeba neoflagoval, či tak nějak podobně :)

Upraveno uživatelem K[r]3K^
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu