Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 modré světlo


Mrkej_Na_Drat

Otázka

Zdravím,jsem čerstvým majitelem PS4 a docela mě zklamalo že při zapínání svítí PS4 luxusně,brutálně přímo přenádherně modře a až se nastartuje tak pouze bíle :( Nejde to nějak nastavit docela mě mrzí že Sony má ve své konzoli modré diody a prakticky je vůbec nevyužívá už na krabici má namalované světlo modré :( Jinak docela mě dostalo že PS4 nepřehraje hudbu z ORIGINALNIHO hudebního CD :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Vzhledem k tomu, že Sony ani nedokáže udělat nastavení, které by vyplo diody na ovladači, tohle samozřejmě nejde. Tzn, že při zapínání bude vždy svítit modře, v běhu bíle a v stand-by módu oranžově (to mě osobně štve nejvíc). K CD - taky mě udivuje, že to tam není, ale tohle se vědělo dlouho dopředu a v budoucnu, pokud vím, by to měla Sony přidat. Ale víme jaký jsou v tomhle rychlíci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vzhledem k tomu, že Sony ani nedokáže udělat nastavení, které by vyplo diody na ovladači, tohle samozřejmě nejde. Tzn, že při zapínání bude vždy svítit modře, v běhu bíle a v stand-by módu oranžově (to mě osobně štve nejvíc). K CD - taky mě udivuje, že to tam není, ale tohle se vědělo dlouho dopředu a v budoucnu, pokud vím, by to měla Sony přidat. Ale víme jaký jsou v tomhle rychlíci :D

Tak to mě mrzí,u ovladače jde alespoň nastavit intezita svícení pokud to chceš kvůli úspoře energie,ale asi to nikdy vypnout nepůjde,přece jen jim to dalo asi dost práce tam dostat ty diody mě se to dost líbí hlavně jak to bliká podle otáček motoru auta :D Mohli by nám dát v nastavení na výběr barvy v běhu při zapínání a stand-by....

Upraveno uživatelem Mrkej_Na_Drat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mě mrzí, že tam na tohle není větší možnost nastavení (nebo alespoň možnost to vypnout). I když mně to svícení upřímně vůbec nevadí, naopak, občas je docela chytře využito (zatím se mi líbilo pronikavé bíle světlo v Destiny při rozsvícení baterky a "plápolající" světlo při zapálení louče v Tomb Raideru, samozřejmě to má nějaký efekt jen v dostatečné tmě). Kdes mimochodem viděl to svícení podle otáček motoru? Teď si ani pořádně nevybavím, jestli už na PS4 vyšla nějaká závodní hra :D A mimochodem, jak jsi přišel na tu domněnku z prohozenými světly u bíle verze PS4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak mě mrzí, že tam na tohle není větší možnost nastavení (nebo alespoň možnost to vypnout). I když mně to svícení upřímně vůbec nevadí, naopak, občas je docela chytře využito (zatím se mi líbilo pronikavé bíle světlo v Destiny při rozsvícení baterky a "plápolající" světlo při zapálení louče v Tomb Raideru, samozřejmě to má nějaký efekt jen v dostatečné tmě). Kdes mimochodem viděl to svícení podle otáček motoru? Teď si ani pořádně nevybavím, jestli už na PS4 vyšla nějaká závodní hra :D A mimochodem, jak jsi přišel na tu domněnku z prohozenými světly u bíle verze PS4?

Jen si to myslím,protože by bylo asi dost nudné kdyby bílá konzole svítila v běhu bíle,tak by to tam ani nebylo vidět,možná má při zapínání světlo modré a v běhu červené...a například NFS je dobrá závodní hra na PS4,ale tam to neni stačí když si stáhneš s PSstoru demo MotoGP a tam je to podle těch otáček motoru pecka =D

Upraveno uživatelem Mrkej_Na_Drat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vyčkejte na PS4 update v 2.0, tam by již měli být větší možnosti s nastavením konzole dle sebe.

Podle mě ten update pokud bude tak vychytanej,aby uměl měnit nastavení podsvícení PS4 a DS4 a MP3 a MKV filmy třeba jen tak nedočkáme.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu