Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s LIVE


Zdenek1993

Recommended Posts

mě fascinuje přístup MS. Pokud má jakýkoli systém výpadek, tak ho řeší a hned dá svým uživatelům nějak vědět, nebo se snaží to ve velice krátké době vyřešit (viz jednodenní výpadek celého googlu).

Ale tenhle výpadek byl plánovaný, a myslím, že by bylo hezké, kdyby dal předem vědět co a jak, aby zbytečně nezasíral své support pracovníky a hráče takhle sprostě nepodělal.

Navíc se s touhle chybou nesetkávají JEN hráči na xboxech, ale začínají i majitelé mobilů s Widlousama uvnitř... A je opravdu zvláštní, že se tak děje od chvíle, kdy MS propustilo tisíce zaměstnanců Nokie xD

K tomu ještě ruskoukrajinské problémy s ropou atd...

Tomu říkám super budoucnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To neni pravda.V roce 2008 to dlouho neslo, pak 2011 to samy a pak obcasny vypadky porad, akorad ted tak rok to bylo ok.

píšu že ho mám 4 roky takže v roce 2008 sem ho asi ještě neměl ne když je rok 2014 a v roce 2011 si na žádný problémy nevzpomínám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by mě zajímalo kdy to půjde. rád bych si aspoň stáhnul to dishonored. :-)

Proč tu řešíte hry ? Však se přes pc přihlásím na marketplace a tam si tu hru dám stáhnout. Web už dávno funguje normálně. :?

Upraveno uživatelem dogmaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, je to funkční, sice se mi nezobrazují nabídky v sekci Games na hry, atp, ale jakmile zabrousím trochu dále např. browse games, new releases vše funguje. Alespoň už mam lepší pocit, že si stáhnu Dishonored :D Nakupování jsem zkoušel před týden a nešlo mi, pak už jsem nezkoušel, tak je možné, že to pak šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na stránkách "stav služby xbox live" dnes ráno "pouze" nefunkční televize, hudba a video... a Teď v noci opět info, že je omezená služba "nákup položek a obsahu" pro xbox360 ...

Sice už lze pár věcí, ale ještě to nemají doladěné... takže bych se moc nesmál. I když je fakt, že motorky jdou (tedy ráno šli) stáhnout.

A divný je, že když jsem GOLD, vidím své hry, ale jakmile se odhlásím, obrázky opět zmizí... xD

MS - ty to vedeš... už to konečně dodělej, ať můžem konkurovat PS3 a Sony. Takhle se nám budou jen vysmívat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu