Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s LIVE


Zdenek1993

Recommended Posts

Tak je to docela sranda... vypadá to, že někdo naboural Mrkvosoft, jelikož tohle opravdu není normální. xD

Na stránkách supportu je už řešení, ale co jsem zkoušel, tak nic nefunguje.

- smazat cache konzole... NIC

- restartovat internetové připojení... NIC (a sakra proč jako? xD )

- povolit určité porty (done a NIC)

Prý na tom intenzivně pracují... Že by to byla pomsta bývalých zaměstnanců NOKIE, které MS propustil??? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mimochodem, všimli jste si, že výpadek se týká jen XBOX her, nikoli ARCADE, a že se objevuje (většinou) cca 14 dní před vypršením GOLD účtu?

Před posledním updatem dashboardu mi cca 14dní předem xbox automaticky odhlásil a upozornil na končící GOLD, tentokrát to neudělal xD Místo toho tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbej ten, kdo nazazada. :) Oni snad ani nevi, co se jim tam deje. Slusnym pruserem je, ze se k tomu jeste nikdo oficialne nevyjadril a delaji mrtvy ryby. Je to ostuda jak cert, ze jim lide plati sve penize za neco, co stale nefunguje a jeste se jmenem spolecnosti ani nikdo neomluvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to taky řešil s podporou asi 3x a naposled mi řekli, ať si zkontroluju NAT připojení, ale vše bylo ok a jak bylo řečeno online věci fungují atp. Tak snad to opraví, dcela mě to irituje.

Já se s českou podporou na telefonu bavil 2x, nejdříve mi bylo řečeno že do pátku bude vše v poho a dnes jsem se dozvěděl že je to posunuto na pomdělí, tak už jsem žádal o nějakou náhradu(směřoval jsem k bodům či pár dnům zlatého členstvi) a řekli mi, že to dají na vedení a ozvou se mi..

Zkuste tam volat a ptát se na náhradu, oni časem povolí a všem nam něco dají.. Je to normální 5 dní že to nefunguje? Neni, tak to pojdme zkusit ať něco získáme..

Jinak jsem si psal i s oficiální podporou microsoftu, tam v dáli ani nevědí co se tady děje, psali mi ať si vypnu router, vypojim xbox a vypustim z nej přebytečnou energii, otevřu porty a nedokázali pochopit, že tento problém máme v ČR všichni..

Jdu opět volat na českou podporu.. Snad něco zjistím..

Upraveno uživatelem KevinFifa11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden poznatek - nemá v tom náhodou prsty někdo z bývalých zaměstnanců NOKIE? xD Aneb, jak zamezit MS od získání dalších peněz a znechutit jejich výrobky uživatelům...

Jsem ale rád, že funguje alespoň hraní online (dokud mi nevyprchá GOLD) a pak budu hodně nas*anej, když si ho nebudu moct zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficiální vyjádření od MS je následující -> chtěli zakročit s warezem, zlepšit zabezpečení atd, ale nějako se jim to vymklo kontrole. Do pátku má prý přijít SW update pro konzole, která to má ošetřit a mělo by být vše ok.

Musíme ale poděkovat, jelikož zas tak špatně na tom nejsme. Jsou tací, kteří díky tomu nemůžou ani hrát offline, jelikož si xboxa ani nezapnou xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mate nekdo nejaky info? ja jsem se snazil to resit na ofiko xbox foru a nic... zadna odezva ani vyjadreni. Rikal jsem si ze pockam do dneska, ale je skoro 8 a update zatim nikde a xbox se stale chova divne... Premyslel jsem jestli si nekoupit one, ale s timto pristupem se na ne muzu taky vysrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapoměli napsat,který pátek ta aktualizace vyjde,taky marně čekám už od 26.07.Je to bordel.

aha... ja si ted koupil xbox 360 na vyzkouseni, jestli me to chytne a plne funkcni jsem ho jeste nevidel... nicmene zitra jdu ke znamemu, tak se kouknu, jestli to jede mu a pripadne co o tom vi, pohybuje se v techto kruzich vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha... ja si ted koupil xbox 360 na vyzkouseni, jestli me to chytne a plne funkcni jsem ho jeste nevidel... nicmene zitra jdu ke znamemu, tak se kouknu, jestli to jede mu a pripadne co o tom vi, pohybuje se v techto kruzich vic

hele xbox live mám 4 roky a zatím to šlo po celou dobu bez problému bohužel teď se jim tam něco posralo. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu