Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[Problém] NFS: Rivals


Fixes

Otázka

Ahoj,

dnes jsem zkoušel vypálit Need for Speed: Rivals, podle návodu na této adrese http://console-forum.net/tema/161604-jak-vypalovat-xgd3-hry-aktualizovano .

ABGX mi nehlásil žádný problém a tak jsem se pustil do vypalování. Prvně jsem projel DVD přes BurnerMax Payload Tool a vše bylo v pořádku (Free Space: 8,738,897,920 bytes). Poté jsem nastavil ImgBurn podle návodu a vypálil jsem .dvd soubor.

Zkoušel jsem to dokonce 2x, a ani jedno DVD mi nefunguje, xbox jej nechce rozpoznat, mám Flash LT+ 3.0.

Když to DVD hodím do PC, obsahuje tyto složky a soubory => https://imagizer.imageshack.us/v2/841x643q90/631/Ng0491.png

Prosím o radu, co dělám špatně? Nechci to zkoušet znovu, abych nezničil zbytečně další DVD.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Přidal jsem tu přímo odkaz na ten torrent, ale smazali mi ho :) U torrentu píše "Ochrany: Region Free, XGD3".

EDIT: O takové úpravě jsem nikdy nic neslyšel, ale Portal 2 mi to vypálilo normálně. (Ten není XGD3)

EDIT2: Ještě tam píše "Minimální konfigurace: Xbox 360, Dashoboard:v2.0.16537.0, Flash: LT+ 3.0". Jak zjistím jakou mám verzi Dashboardu?

Upraveno uživatelem Fixes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Q: Co potřebuji ke korektnímu vypálení XGD3 her?

A: Nejdůležitějším bodem je samozřejmě mechanika v počítači, kterou použijete pro vypálení XGD3 her. Nejlepší a nejideálnější je mechanika s označením iHas-124B, která (jako jediná) umožňuje nejkorektnější vypalování XGD3 záloh a jako na jedinou lze nainstalovat upravený FW mechaniky známý jako iXtreme Burner FW. Pokud jste zjistili (třeba programem Everest - Free Edition), že jí máte, máte vyhráno a můžete si tento FW rovnou nainstalovat třeba pomocí návodu zde. Již upravenou iHas mechaniku s iXtreme Burner FW můžete také najít ke koupi zde na fóru, prodává jí tu spousta lidí.

Pokud nemáte iHas-124B, ale máte některou z těchto kompatibilních mechanik, můžete k vypálení také použít alternativu k iXtreme Burner FW, známou jako BurnerMax Payload Tool. Takto vypálená hra je ve výsledku stejná, jako v předchozí metodě a problémy s ní tedy nebudou. Návod na vypalování na obě metody (iXtreme Burner / Payload Tool) naleznete na konci tohoto tutoriálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu