Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Trofeje PS3 - PS4


xUltimate

Otázka

Ahoj, už nějakou dobu mi v hlavě hlodá jedna otázka. Mám PS3 a v budoucnu zvažuji koupi PS4.

Řekněme, že nyní hraju CoD: Ghosts. Mám už 2 prestige v MP a SP mám dohraný + mám tak 30% trofejí. Co se stane, až si koupím PS4 a budu hrát CoD: Ghosts na ní? Koukal jsem do Trophy listu a pod každou hrou se mi zobrazuje, z jaké konzole daný hráč trofeje získal - PS3, PS4, PSVita. Jak to tedy bude? Budu mít v Trophy listu CoD: Ghosts dvakrát? Jednou z PS3 s 30% trofejí a jednou z PS4, kde dám třeba platinovou trofej?

Uvedl jsem toto jako příklad, jelikož to takto chci provést u GTA V. PS4 mám v plánu koupit hned, jak se GTA V na ni objeví a mám právě strach s těmi trofejemi. Přece jen, platina v GTA není lehká a nerad bych ji dělal 2x, popřípadě měl v Trophy listu jedno GTA na 100% (PS3) a druhé třeba na 10% (PS4).

Děkuji za odpověď.

Krek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A například u toho GTA 5, jak je to s postavami v MP? Ty se mi nepřenesou = budu muset udělat postavu na 100 level znovu kvůli trofeji?

EDIT: Vzhledem k tomu, že GTA 5 ještě nevyšlo, tak to asi nikdo neví, jsem blb. :D

Ale u COD: Ghosts by to někdo vědět mohl, přenese se mi z PS3 na PS4 MP progress? Levely atd..?

Upraveno uživatelem K[r]3K^
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Některé hry mají pro více platforem jeden společný trophy list a tam se většinou i přenášení progres ve hře mezi platformami. Většinou je ale pro každou platformu vlastní trophy list a trofeje musíš získat na každé zvlášť. Konkrétně to CoD má trophy listy zvlášť, jak již uvedl kolega přede mnou. Jak to bude mít GTA, na to si budeš muset muset počkat, až vyjde, ale pravděpodobně bude mít vlastní trophy list a online progres by měl jít přenést. U CoD se MP progres myslím přenáší, ale trofeje musíš dělat znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu