Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WoW gametime


Reiden

Recommended Posts

ahoj,chtěl bych se zeptat jestli někdo zná nějaký spolehlivý zdroj na koupi gametime, kromě oficiálních obchodů a Blizzu, po případě nějakého spolehlivého hráče který prodává gametime přímo ve hře za Goldy :-)

Já našel tady toto http://golds4you.com/ ale nevím jak tomu věřit nebo nevěřit :-) díky za info :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejspis to vazne asi bude nejlepsi...... :-) ja jen ze jsem slysel ze WoW se da v podstate hrat i zadarmo tim zpusobem ze se kupujue gametime primo od hracu ve hre za goldy....tak jsem to chtel zkusit :-) (sice se to nejspis tak trochu nesmi.....ale ten gametime ktery vyuziju nekdo zkratka porad koupit musi,takze Blizzu vlastne neskodim x) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře gametime za goldy prodává dost hráčů. Každopádně dle mého z hry pak nic nemáš, jelikož se cena 2 měsíčního předplatného (liší se podle realmu) pohybuje na Ravencrestu okolo 80k goldů. Takže by sis koupil gametime a pořád bys jen farmil goldy, abys měl za 2 měsíce na další.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu