Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Herní mini tablet - můj VYNÁLEZ - konkurence PSV, NVIDIA Shield Tablet


wietter

Otázka

Dobry den,

Chtel bych Vam predstavit svuj vynalez.

Herni tablet s 8 mi palcovym displejem a systemem Windows 8.1

Hrani vsech pocitacovych her vcetne strilecek uz neni problem a nepotrebujete ani zadnou mys k zamerovani cile ,vse je perfektne vymysleno a prizpusobeno k co nejlepsi mozne mobilite.

Nejnarocnejsi hru kterou si muzete zahrat je Crysis 1 nebo GTA4.

Vydrz baterie az 7hodin.

Dalši info pripadně napišu pozdeji icon_e_smile.gif

Zde jeste videoukazky:

mala ukazka celeho zarizeni: + 3 minuta Stalker: Clear Sky

Soldier of Fortune 2:

Need for Speed: Most Wanted

Budu rad za Vase nazory :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Asi mi nějak uniklo, co jsi to vlastně ''vynalezl''? 6 knoflíčků na krytu?

Vymyslel jsem jak hrat hry na tabletu ,hlavne teda FPS hry. A vyresil jsem problem s mobilitou. NVidia Shield je sice krasna vec ,ale fakt nebudu hrat ,ze budu mit tablet nekde opreny a zvlast drzet gamepad navic to vse zabere moc mista v batohu ,tenhle muj handheld je porad placka i s gamepadem :) Tedka zjistuju jak by se to mohlo ostatnim libit ,a treba i oslovil nejakou firmu aby to zacala vyrabet ve velkym a ja bych z toho neco mel :) .Tohle je zatim prototyp ,takze to vypada vzhledove docela nic moc ,ale me osobne se s tim perfektne hraje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co si myslis? Ze spolecnosti maji zisk 1,- na vyrobcich? Vyrobni cena napr. iPhonu 5 pri uvedeni byla cca 4000,- a prodaval se za 17 a vys...

Pro tuzemsky priklad: Kofola 2l , vyrobni cena cca 40 haléřů...prodej do obchodu za 8-10 a prodej ve velkym za 27, pri vetsim odberu sleva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobře ale to co tu jmenujes jsou zavedene značky a vyrobci a ne nějaky vynálezce z nemanic já jsem řekl svůj názor že za 600 je to moc a v dnešní době kdy je plno čínských vyrobku by ho stejně trh zničil protože by to někdo začal vyrábět a prodávat mnohem levněji nikdo tu netvrdil že společnosti maji zisk 1korunu tak se nauč číst mezi řádky a nemusíš se hádat o ho.vně mi osobně je to fuk at to prodává třeba za 1000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Umim cist mezi radky, ale ty jsi napsal hloupost. Za 600,- to sice nesmysl je, ale podivej se do obchodu, jake nesmysly za jake ceny se prodavaji...Pokud by to byl tenhle plastovej hnus, neproda to ani za stovku, ale kdyz na tom zapracuje a udela nejakou appku k tomu, za 399,- proc ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no já osobně si myslím že už ted udělal chybu že to ukázal a podle mě tady todle bude vždycky plastovej hnus nevěřím že by se to začlo vyrábět ze dřeva nebo ze železa a taky si nemyslím že je to něco světového a myslím si že určitě by nato neměl to výrabět tak ve velkém aby snížíl náklady ale je pravda že dneska se prodávají větší blbosti za větší sumy s tím souhlasím

edit:každopádně je to dobrý nápad a přeju mu aby se to chytlo nejsem žádný závistivec.

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu