Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Monitor k PS4


PadloCZ

Otázka

Zdravím,

Potřeboval bych od někoho radu-chci si koupit nějaký nový monitor k PC a PS4(samozřejmě mám možnost hrát na TV,ale né vždy když chci je tam volno)tak jsem si řekl,že koupím nový monitor pro PC (nehrají na něm hry od toho mám PS4)a občas tam budu hrát i na PS4,jenže absolutně nevím který vybrat jediné,co vím že chci 27 palcový a cena tak 4-6 tisíc.Proto bych rád radu někoho kdo třeba i Stímhle má zkušenosti a třeba i nějaký monitor k hraní používá ,který vybrat.

Děkuji za případné rady,odpovědi apod.

Upraveno uživatelem PadloCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud chceš něco ušetřit tak tenhle je herní a pro konzoli dostačující ->

http://lcd-monitory.heureka.cz/benq-rl2455hm/?gclid=COuJ7IrarsACFcISwwodJqwABw

má všechno co potřebuješ- je rychlý, má HDMI vstup, slabý ale přece repráky, má výstup zvuku - takže to můžeš dát na externí repro nebo sluchátka nemusíš řešit převod z optiky (pokud tedy nechceš 5.1)

nevýhoda - je to sice novější TN panel ale barvama to na IPS displej nemá - ale za ty prachy dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu