Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps4 + dk + tv...


peto.vac

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

TLOU ma 5.1,ale Remastered ma len 2.0,comu nechapem,potvrdil mi to dalsi uzivatel,ktory tu hru ma...Nastavenie som presiel cele a nic,prepojene to mam cez HDMI s podporou 3D,skusal som aj original pribaleny HDMI kabel,takze tym to nebude,uz fakt neviem...

Mas neake hry nainstalovane,co su teraz free/dema...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No neviem,radia tam vypnut uplne konzolu,ale to bezne robim,teraz je napr dokonca vytiahnuta zo siete,tak neviem...:cry:

EDIT: No uz som sa posunul trosku dalej,len neviem ci dobrym smerom...Priamo v nastaveniach konzoly (defaultol som ich teda,tiez to tam radia) je nastavenie zvuku,kde sa da nastavit HDMI a optika,samozrejme som navolil zakazdym HDMI,kedze optiku nemam...No teraz som skusil nastavit optiku a zrazu bez restartu konzoli mi v menu hry nabehla moznost zvolit zvuk 5.1...Teraz som restartol konzolu a uvidim,ci mi pojde zvuk (nemal by,kedze optiku nepouzivam)...

Upraveno uživatelem peto.vac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Obdobny problem jsem resil se svou grafickou kartou v pc co ma hdmi a podporu high definition audio , a umi take jen 2.0 . Musel jsem zvuk take poslat pres optiku .

Vypada to ze ps4 ma tedy obdobny problem (jen hadam) , a snad to nejakym updatem spravi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

yanek71: Teraz ma napadlo,ze opticky kabel mam aj ja doma,ale kratky,takze to len na skusku vyskusam...

romeno: To je zase problem zvukovky na grafike,lebo ta ma pravdepodobne len 2.0,kedze sa nepredpoklada,ze by niekto napajal repraky na monitor...Kazdy napoji repraky na zvukovku,ktora uz podporu 5.1/7.1 ma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu