Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Freestyle florball


xetron

Recommended Posts

neni to nic tezkeho staci mit dobrou lopatu na hokejce nejlip freestylovou primo s tim kosikem specialnim a pak jen trenovat neni to zas tak tezke jak se to zda ja sem se par veci naucil za chvily napr jak je asi 20 sec tak to neni vubec tezke staci trenovat behem jednoho nebo dvou dnu se to naucis je to v celku lehke ale musis trenovat sem hral taky chvily TJ sokol Zlín :D a kamos umi kotel hrube finty s florbalkou ale mega moc hrube :D ale tak kdyz budes chtit tak se to naucis vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak hustý triky,ja sem hrál Jihočeskou floorballovou ligu mno a pár těch triků taky umim-ne moc a to mám nefreestylovou hůl...;) ae teď spíš trénuju football triky...ATW a HTW atd... taky mám pár kámošů co to umí(floorball)...ted ae kvůli škole už nehraju:(...jinak tenhle sport miluju...hlavně když sem byl obránce číslo jedna v týmu a možná se vrátim fakt mě to baví...doufám...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se venuju fricku uz pres rok :) ti co rikaj ze je to lehky tak to asi nikdy netrenovali :D, zaklad je mit kvalitni cepel nejlip Unihoc Evo 3 HooK, bud rovnou z obchodu a nebo ji jeste prihnout trochu, ale bacha da se celkem lehko podelat puvodni dobrej zahyb. Jinak dneska uz je fricko samotny mimo hru na vysim levelu, uz je novej sport: Freebandy jsou na to specialni hole a je to mnohem vymakanejsi takze jestli nechces delat fricko primo ve hre tak se zkus spis zamerit na FreeBandy :), jinak kdyztak mrkni na moje stranky :

http://www.freebandy-brno.wz.cz (sry za reklamu :D )

najdes tam vsechno co budes potrebovat i odkazy na plno jinych stranek ohledne tohohle tematu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kopy díky ti určitě všechno zkouknu Evo 3 hook se chystam koupit. Freebandy ještě nechci. Spíše aplikace do hry. Možna později uvidime ale spíše se bojím že bych tady nenašel bandu která se freebandu bude věnovat a sám to už neni freeband ale zase freestyle a právě proto. A základem Freebandu je přece freestyle bez kterého by to nešlo takže Začnu u volného stylu a do budoucna možná.....Díky moc za všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ajko nevim...florbal hraju docela dlouho, ale freestyle jsem vždycky zkoušel jenom z normální neupravenou hokejkou a nikdy mi to moc nešlo...Pak jsem si pujčil nějakou "upravenou" hokejku(nejspíš ledlampou) a s tim se dá dělat uplně cokoliv, ale hrát se s tim normálně fakt nedá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já už se to snažím dělat něco přes rok, a takový ty základní věci se dají naučit poměrně rychle. Dobře se zahýbají ty starý čepele z reaktorky, a nebo si může koupit už předtvarovaný, např. od salmingu 7Xz, a doohnout si je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dneska uz je na trhu plno predtvarovanych cepeli, na fricko do hry, ale spicka je podle me EVO 3 HooK da se s ni i perfektne strilet a delat fricko a clovek ji ani nemusi uz vubec zahybat, muzu si ji jen pochvalit :), jinak vsem co zacinate ze zacatku to chce hlavne pevny nervy a trenovat a trenovat, ale dneska uz fakt pokud nechcete delat fricko ve hre, tak je lepsi zacit s freebandy, zacatky jsou mnohem lehci diky skvelym holim a navic uz je to proste hra neni to jen trikova exhibice a je to mnohem zabavnejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, tak já hraju normal florbal za sokol plzeň IV za mladší a na sostřeďku mi pujčil jeden stařší freebandy hokejku a musim říct, že to základní se člověk naučí fakt během chvilky, ale ty složitější triky co mi ukazoval...:lol: to jsem fakt jen zíral;)

njn, když se to umí tak je to hezký a mě baví se na to třeba jenom dívat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto ten sport nemam rad je takovej nesmí se hrát skoro vůbec do těla že bych dal nějákej strom o tom nemůžu ani mluvit příde mi to sport pro baby mě stačí hokej

No tak někdy by ses divil, jak je to tvrdý. Ale s hokejem se to samozřejmě srovnat nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu