Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo


spleskin

Recommended Posts

magic find uz davno ztratilo smysl u datadisku. Nejvyhodnejsi je chodit ve 4 lidech to mas obrovske sance dropnout legendy a setovky. Jedina nevyhoda je v tom,ze ti nemusim padnout primo na postavu,ale zase to muzes vymenit s cleny v tymu.

U barbara res pouze to,aby jsi mel furt nabite fury

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pokud hrajes softcore je skoro jedno jaky build, mas tam tolik moznosti,jak si to vyzkouset a pritom i umrit.

Ja zvolil strategii min dmg,full fury a neverending healing. Od barbara se vetsinou ceka,ze neco ustoji, proto nejradeji chodim s dh. Oni jsou safe a ja mam postarano o dmg. Pekne symbioza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není pravda :D i společný setovky jako Blackthorn maj odlisny staty vzivote mi nepadlo nic napr: Barbarian only. . . Když ti padne legendarka tak ti to rollne vždycky staty pro tvuj class ,nechápu o čem mluvíš . . .

tak vy to nemate stejne jako na pc,tak to je tedy so sad:) Dekuji za dalsi argument,proc to na konzoli hrat. Mel jsem nutkani si to koupit,ale dokud nebude patch jako na pc a season,tak je to zoufale. Maji to udelat jako s destiny furt byt pripojen k netu a nebudou hacky a podobne kraviny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem rozehral Diablo na PS4 a zarazilo me, ze ze zacatku jsem mel sem tam na obrazovce "duchy" - cerny smouhy. Stacilo poodejit a vratit se a uz tam nebyly. Jakoby chyba ve hre. Nestalo se to nekomu taky? Poprve se mi to stalo po ceste do Adria Hut, pak jeste v Cathedral (viz obr. na 8 lvl). Od te doby uz vubec. Momentalne jsem 16 lvl.

PS4 mam mesic, u zadnych jinych her jsem graficke problemy nezaznamenal.

post-11626-14687178678856_thumb.jpg

Upraveno uživatelem miz012
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, mam takovej dotaz.

mam doma svou PS4, a u kamose na jeho PS4 jsem prihlasenej pod svym uctem.

Hrali jsme D3, rad bych nejak exportoval nebo synchronizoval save file, abych si to mohl jednoduse prinest domu a pokracovat dal, aniz bych musel zacinat odznova.

Jde to nejak, nevite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci se zeptat...hraju D3ros normalne single,hromadim prachy,davam veci do bedny atd..kdyz vytvorim novou postavu na stejnem PS uctu,tak ma prachy a bednu spolecnou - zacina s vybavou ulozenou v bedne atd..jde nejak udelat,ze bych s novou postavou v novem slotu zacinal uplne od zacatku bez niceho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeden ucet = jeden clovek. Blizzard ma takovou politiku, aby si kazdy musel poridit znovu hru i kdyz ji sdili na jednom pc nebo konzoli. Jedine reseni hrat na jinem uctu.

Sdilena truhla je fajn,kam muzes davat legendy atd s nizsim lvl,kdyz se rozhodnes hrat druhou postavu, urychluje to postup na max level

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu