Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Diablo


spleskin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cus cus,

pokud ma nekdo zajem o hrani diabla muze si me pridat.

Hraju pouze Hardcore bez modovanych itemu a hacku - i kdyz se mi dostal do ruky russian combat knife - dostal hned SALVAGE :D.

Momentalne hraju Deamon Huntera Hardcore - soluju T3 - obcas i streamuju na twitch.: http://www.twitch.tv/ad0s.

PSN.: Ad0s--

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak hraj za paladina ma passive skill,ze kdyz umre,tak ma 25% sanci,ze se vyleci. Jinak 70 lv se da udelat za par hodin nic narocneho, jen to chce od zacatku hrat na hard, kde nic neriskujes a padaji tak lepsi veci.

Nebo si najdi na netu triky ze save daty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navrc hehe super konecne hrac,co to hral na pc. Me osobne umrela postava ve vanilla diablu u Beliala,kdy doslo server lagu a sam vis,ze tam se prezit neda,kdyz je vypadek.

Docela me sokovala,ta zmena u beliala na konzolich,uplne jine zobrazeni a tim padem vice easy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, hrál jsem pouze diablo na pc a ted ho mám na ps4, tak jenom pár rad.

Když půjdu hrát třeba za kámošem jak udělám abych mohl hrát u něj tu svojí postavu?

Budu hrát po battle půjde pak hrát i ze stejnou postavou offline? Je prostě stejná postava jak pro off tak pro battle?

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam blbej dotaz jak se pripojit ke kamosovy nebo on ke me ?? vzdy to delame az tak na po 10 mam dany friends only nebo mu poslu pozvanku a stejne mu to hodi eror... A este jedna otazka jde nejak udelat kdyz pujdu ke kamosovy abych mohl hrat svou postavu u nej a pak to co nahraju zase nahrat z5 k sobe ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si taky tuhle hru pořídil a musím říct ze je to super!

Mel bych jeden dotaz, mám dvě postavy a u obou už se mi stalo, ze chvíli mi vibruje ovteladač a potom se objeví nějaká příšera, nevím co to je ale v popisku to ma ze "killer of (a jméno ty moji druhy postavy)" co to ma bejt za priseru? Este se mi ji nepodařilo zabit, pokazdy to bylo na jiným místě, připadá mi jak kdyby to bylo nějak nahodne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Zde musím ještě doplnit Nemesis systém, který se přímo kooperace netýká, ale hra hodně bere na vědomí vaše kamarády, kteří hru hrají, a když narazíte na bosse, který vašeho kamaráda zabil, pochlubí se tím, a na vás samozřejmě je, abyste se pokusili vykonat pomstu. Pěkný bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

. Zde musím ještě doplnit Nemesis systém, který se přímo kooperace netýká, ale hra hodně bere na vědomí vaše kamarády, kteří hru hrají, a když narazíte na bosse, který vašeho kamaráda zabil, pochlubí se tím, a na vás samozřejmě je, abyste se pokusili vykonat pomstu. Pěkný bonus.

Todle me vzdy taky velmi potesi,obzvlast jak se ten ovladac hezky rozvibruje nez prijde a ty zvuky okolo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se ještě zeptat, jestli se taky obraz hry někomu "seká". Popsal bych to jako fps lagy, prostě ne plynulej obraz, ještě me zaráží, ze na začátku hry s tím problém nebyl, az ted od patyho aktu, někdo něco podobného?

Upraveno uživatelem zower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu