Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otázky před koupí


Marman1468628540

Otázka

Zdarec,

(asi) budu kupovat XONE,tak bych se rád zeptal na pár věcí,díky moc za odpovědi.

1. Jak je to s účtem? Mám X360,kde mi zbývá asi 8 měsíců GOLDu,takže..Jde to nějakým způsobem převést na ONE?

2. Jde se nějakým zpusobem odhlásit z 360ky? A kdyby to šlo,tak by tam zůstali všechny hry,co jsou už stažený z marketplace?

3. Je pravda,že na jedný konzoli můžu mít jeden předplacenej xbox live,ale po netu můžu hrát na všech účtech?

4. Jak je to s tou podporou pro CZ (co se týče aplikací)? Protože si chci kupovat NHL Gamecenter LIVE,tak aby mi to vůbec šlo.

5. Jak je to s komunitou? Je pravda že PS4 drtí Xbox a má o mnoho víc hráčů?

6. Když jsem nakousnul tu PS4,tak jak je to? Je lepší nebo jak to vlastně je? Má větší výkon,ale je to znát na těch hrách? Hlavně budu hrát NHLko,takže to zas tak klíčové není,ale aby tam ten rozdíl pak nebyl až moc velkej. Co se týče exkluzivek,tak u mě vede Xboxážník,protože jsem vyrůstal na Halo,takže tady není co řešit.

Snad jste ty otázky pochopili a poradíte mi,díky chlapí :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

1- Gold máš na svůj GameTag takže se ti přesune automaticky když se přihlásís na One.

2- na 360 si prostě buď smažeš účet nebo ho tam necháš. Hry co jsi stahoval/kupoval máš na účtu takže ti je nikdo nevezme.

3- Ano

4- Cz podpora ještě nic moc ale snad se to rozjede. Počítám tak do konce roku to bude za něco stát. Teď tam dáš UK lokalizaci a vše je v pohodě.

5- Je tam dost čechů a slováků

6- PS4 je výkonější. Hlavní rozdíly jsou rozlišení a počet snímků. xbox už ale pomalu stahuje většina her co teď vychází budou stejně jako na PS4 v 1080p a buď 30 nebo 60 FPS. Takže tam už to taky jde pěkně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

1- Gold máš na svůj GameTag takže se ti přesune automaticky když se přihlásís na One.

2- na 360 si prostě buď smažeš účet nebo ho tam necháš. Hry co jsi stahoval/kupoval máš na účtu takže ti je nikdo nevezme.

3- Ano

4- Cz podpora ještě nic moc ale snad se to rozjede. Počítám tak do konce roku to bude za něco stát. Teď tam dáš UK lokalizaci a vše je v pohodě.

5- Je tam dost čechů a slováků

6- PS4 je výkonější. Hlavní rozdíly jsou rozlišení a počet snímků. xbox už ale pomalu stahuje většina her co teď vychází budou stejně jako na PS4 v 1080p a buď 30 nebo 60 FPS. Takže tam už to taky jde pěkně :-)

U tý 2ky.. Takže když prodám 360 bez účtu,tak tam ty hry nebudou(nato ,co prodam)?

jinak diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jop, nebo můžeš je tam nechat ale ten kdo je tam bude mít tak je nespustí. Pokud se nepletu. Jedině, kdyby jsi mu tam nechal účet což je blbost :-) Nejsem si 100% jist. Zkus si smazat účet a pak zapnout hry. Ono to nic nemění na tom, že ty jsi ty hry zahraješ kdy jen budeš chtít :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jop, nebo můžeš je tam nechat ale ten kdo je tam bude mít tak je nespustí. Pokud se nepletu. Jedině, kdyby jsi mu tam nechal účet což je blbost :-) Nejsem si 100% jist. Zkus si smazat účet a pak zapnout hry. Ono to nic nemění na tom, že ty jsi ty hry zahraješ kdy jen budeš chtít :-)

Já jsem na X360 účet smazal a hry se daly spustit, ale musejí být zakoupený ne GOLDový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, hodně zvažuji, že bych si pořídil novou konzoli XBOX One a nevím, zda-li není rozumné počkat si minimálně 2 roky, než třeba vydají XBOX ONE Slim. Co myslíte? A ještě mám prosbu, možná, že to sem nepatří, omlouvám se, ale přece jenom, je zapotřebí si platit XBOX Live (Gold) účet, když si budu chtít provádět aktualizace ke hrám, stahovat soupisky atp,...? Děkuji za radu :-).

Upraveno uživatelem Šincek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, hodně zvažuji, že bych si pořídil novou konzoli XBOX One a nevím, zda-li není rozumné počkat si minimálně 2 roky, než třeba vydají XBOX ONE Slim. Co myslíte? A ještě mám prosbu, možná, že to sem nepatří, omlouvám se, ale přece jenom, je zapotřebí si platit XBOX Live (Gold) účet, když si budu chtít provádět aktualizace ke hrám, stahovat soupisky atp,...? Děkuji za radu :-).

Nebo si taky můžeš počkat dalších 5 let, až bude další generace Xboxu, ne? :-D Jako jestli vydržíš si počkat a jestli vůbec něco jako Xbox One Slim bude, tak klidně, ale já když jsem se rozhodnul, že Xbox One budu kupovat, tak jsem ho koupil hned jak to bylo možné, čekat bych asi nevydržel. A Gold k aktualizacím, ani ke stahování soupisek nepotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu