Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


sulky_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

S těma offsidama je to furt. Hlavně, když běžíš ve dvou sám na bránu a nahraješ mu, tak je to offside, ale dle Fifa pravidel by to byl offside pouze tehdy, když přihraješ za golmana, jelikož po té, co předběhneš všechny obránce, se golman stává posledním hráčem...ve Fifě mě to HODNĚ štve...taky mě celkově štve systém faulů, mám odpískáno cca 20-30faulů za zápas a to obírám protihráče kolečkem a z 90% při opakovačce ten faul vůbec není, často se ho ani nedotknu...ale hlavně, že když mě shoděj na zem v jejich pokutovým území, tak nic...možná to je daný i obtížností ve hře, myslím teď ty fauly...na profesionála se mi tohle nestávalo, ale na world class furt...a kdybych měl napsat vše, co mě na Fifě štve, jsem tady do rána...blokace střel vlastními spoluhráči, sražení tři spoluhráčů na jednom místě...X desítek ♥♥♥♥♥♥ních chyb ta hra má :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak primeju spoluhrace aby mi pri protiutoku nabihali a nabizeli se...vim ze to jde pres narazecku, ale vzdyt to musi jit jeste jinak....kolikrat mi utoky konci tak, ze se ritim na branu sam a ostatni ocasove vyklusavaji, jde nejak poukazat na hrace aby mi nabihal urcitym smerem a ja mu pak mohl postat nahravku..diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valec do te doby nez souper nakopne balon na pulku a utika sam na branu protoze kdyz dam all attack tak se vsichni tlaci do utoku a obrana zadna...treba v pes jde oznacit hrace a vyslat ho do nabehu...dokonce jde ovladat hrace s micem a pravou packou hrace se kterym si chces nabehnout..myslel jsem ze ma fifa neco podobneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku. Pořád je v online zápasech taková chyba, že např. při zápasu Realu s Barcelonou hra automaticky nachází soupeře s venkovní sadou dresů? Pro někoho maličkost, ale já tohle mám rád jako ve skutečnosti a vadí mi když při El Clásicu má Barcelona venkovní dresy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte taky někdo problém s tim, že mát3 nízký DNF ikdyž se neopojujete? Mam vždycky cca od 0.4 do 0.63 a už me to štve strašně přichazim o coiny za zápasy ....

Edit: Tak sem psal na podporu, na česky mi odepsal nějakej slovák abych prej zkusil kvalitu spojení, ikdyž mu tam píšu, že mi to nepadá nic, prostě vůbec neví o čem je řeč. A na US podpoře mě odbyli s tim, že je to blbost a že mam prostě hrá... Naprostá demence a neznalost rpoblému. Hlavně že na netu si stěžuje hafec lidí, ale na podpoře Vám řeknou, že se s tim nikdy nesetkali.... Typická EA.

Upraveno uživatelem Rustli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak primeju spoluhrace aby mi pri protiutoku nabihali a nabizeli se...vim ze to jde pres narazecku, ale vzdyt to musi jit jeste jinak....kolikrat mi utoky konci tak, ze se ritim na branu sam a ostatni ocasove vyklusavaji, jde nejak poukazat na hrace aby mi nabihal urcitym smerem a ja mu pak mohl postat nahravku..diky

Pro nabíhání spoluhráčů mačkej L1. Ale pozor, když to budeš mačkat moc , budou v ofsajdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu