Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


skolni.flakac

Recommended Posts

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na loan jsem mel jen Ibrahimovice a ten mi po dvou zapasech odesel...Mam ale pocit ze jsem dostal nejaky gifty a navic mam pocit ze to dokoce bylo v demu,nebo prvni den co vysla fifa,ted si to nepamatuju...Spis mi slo o to,jestli se tem hracum prodluzuje smlouva atd.protoze penez moc nemam a jestli jim pak budu muset platit za prodlouzeni smlouvy atd.tak je neudrzim ...tak jestli ma smysl je tam mit...musim kouknout na nejakej tutorial nebo navod,pac se v tom hrozne motam,evidente nemam moc manazerskyho ducha :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud někdo máte problém se získáním pravidelných GOLD pack (15weeks a 40weeks), tak je prý problém na serverech EA.

Psal jsem si ted s podporou US EA a tam mi napsali, že:

- There is a server error which is currently going on. Maintenance work is in progress.

- Please don't worry, it'll be resolved within 48 hours.

- Please hold for two days, this all will be resolved within 48 hours. It's all happening because of the server error.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejaky contract karticky mam...Musim hlavne zlepsit chemistry,pac krome tech hracu co jsem psal a jednoho utocnika co ma 75 je to bida a uplne to tam nefunguje...

S tou chemistry je to docela stranda, protože aby se ti zvýšila, musí hráči hrát přesně na těch pozicích, na které jsou určení, potom by měli být nejlépe stejné národnosti, nebo by měli pocházet ze stejného klubu, nebo aspoň ze stejné ligy. Stejně tak trenér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já nevím, ale tahle fifa mi příjde hrozně těžká (hraji manual a střely semi) a nedávám si to. Soupeř mě vyťuká a nebo mám hromadu volnýho prostoru v obraně. Nevím, nejde mi to. Když hrajete, nastavujete nějakou taktiku? Aby hráči nabíhali? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom vim, spis jsem se chtel zeptat, jestli to nekdo z vas pouziva? :-) Ja si zvykam na Xko ovpadac, nejak mi to porad nesedi. Prozradis mi treba, jak mas nastaveny tlacitka? RB a LB jsou strasne tuhy a to mi vadi (pouzivam na prepinani a sprint). Jinak ta taktika, co je tam dulezity faktor, aby hraci chteli hrat a nebyli jak figurky? :) Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to pouzivam hl.u silnejsich tymu...Napr.moznost castejsich strel ti u slabsich tymu(hracu) muze hrace zranit atd.Tkacitka LB a RB mam nastaveny defaultne,prvnich par zapasu jsem mel hl.problem s RB tlacitkem ale uz jsem si zvykl...Hele taktika,ja si proste davam v custom stactics vse skoro na plno a a rozestaveni si nedavam organised ale free, vznikaji tam pak zajimavy situace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

hraje tu nekdo Ultimate Team? Rad bych znal vas nazor.... nechci nejak vkladat realne penize na kupovani balicku ale samozrejme chci poradny tym. Co myslite ze je lepsi? Kupovat za coiny gold balicek za 7500 nebo radsi setrit a za jednu kartu po dlouhe rade zapasu koupit drazsi kartu ktera jak jsem se dival stoji treba 40 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu