Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

výhodná koupě PS4


Reiden

Otázka

zdravím lidi :-) mám možnost výhodně koupit PS4 ale jak uz to chodi,prodavajici vyzaduje platbu predem na ucet. Komunikuje se mnou normalne,ke koupi me nijak nepremlouva,udajne ma i zarucni list z OKAY Elektra, v inzeratu ma krasne autenticke fotografie. Přes to se ale trochu bojim někomu poslat X tisic a doufat,ze mi potom z dobre vule posle zpatky postou PS4. Pozadal jsem ho o fotku zarucniho listu PS4 (ted si uvedomuju ze mi to bude stejne k prdu...) a o fotku jeho obcanskeho prukazu. Je tu jeste nejaka moznost jak si tenhle obchod "pojistit"? Vim dobre,ze kdybych naletel a prodavajici byl podvodnik,tak Policie s tim udela....nic :-) pokud je tu uz nejaky prispevek na toto tema tak se omlouvam,ale nenasel jsem ho :-) dekuji za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud nemáš možnost ověřit si ho někde na fóru, resp. pokud on nemá někde nějaké kladné hodnocení (forum, aukro atd.) doporučuji s vygooglit jeho tel. číslo (pokud ho máš) a nebo email. Já jsem jednou takto chtěl koupit Samsung Galaxy S3. Zadal jsem mobil prodávajícího do googlu a vyskočilo mi několik jeho inzerátů a v každém psal něco jiného. Jednou byl mobil funkční, jednou na náhradní díly. Takže jsem byl rád, že nakonec z obchodu sešlo.

Pořád se ale můžete domluvit na osobním předání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a není to tenhle inz.kde je v textu mimo jiné... .Pridam 9her s toho 7 na ps4 a 2 hry na ps3 :Call of duty ghosts,battlefield 4,thief,killzone shadow fall,knack,rayman legends,assassin´s creed IV,watch dogs,need for speed rivals.Hry jsou v cene,---------tak to je fakt lidumil,za ty peníze je to nějaké levné.... ale je tam i osobní předání tak si s ním domluv tu schůzku,raději ztratit čas než peníze....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čus, hele, to je hodně podobný styl jako nedávno, co jsem zažil s kámošem. Kámoš si od něj koupil Xperii Z, uplně to samý jednání, jak ty :D a poslal mu 8k a dostal prd a ted se s ním soudí..dej si na to bacha

Pokud se nebrání osobce, dej si osobku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

je to vyresene,nakonec jsme se nepohodli a neusnesli jsme se na platbe a predani.....mam dojem ze to mozna vazne nebylo uplne koser...i kdyz musim rict ze jestli to byl fake,tak velmi dobre udelany......je mi az spatne kdyz si pomyslim na kolik podvodnych inzeratu uz jsem narazil...lidi jsou svine. Vypada to ze budu zkratka setrit a pak si pro PS zajdu hezky do kamenneho obchodu,alespon budu mit ten krasnej pocit fungl nove krabice a konzole :D (nebo si dam inzerat tady,kde mi prijde 99% slusnych :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak na to zkus odpovědět, schválně co napíše.

Už sem psal, přišla mi odpověd v angličtině a v překladačové češtině :D

ello

Thanks for mail, We are accredited wholesales company that's why we offer at cheap prices, If you are buying like 10 to 20 pieces we give you more discounts.

Kindly let me know how many Sony Playstation 4 new edition gaming console you are interested to buy.

below attached is our store picture.

Regards

Jamel

a tady druhá zpráva

Dobrý den, Jakub

Sony Playstation 4 Nové edice Herní Konzole jsou levné, protože jsme akreditovaní velkoobchody společnost, proto nabízíme levné ceny a prodávat ve velkém.

prosím dejte mi vědět, kolik kusů chcete koupit?

S pozdravem

Jamel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Regards

Jamel

a tady druhá zpráva

Dobrý den, Jakub

Sony Playstation 4 Nové edice Herní Konzole jsou levné, protože jsme akreditovaní velkoobchody společnost, proto nabízíme levné ceny a prodávat ve velkém.

prosím dejte mi vědět, kolik kusů chcete koupit?

----------------------------------------------akorát mne tak napadlo,kolik je skutečná cena konzole a kolik si veme pak prodejce ....člověk si myslí co nemá za výrobek a ve skutečnosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu