Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 zacatecnik..prosim o seznam her s CZ titulky a doporuceni hry poulicni mlaticky


leji

Recommended Posts

Ahoj vsem,

Po PS1,PS2,PSP jsem se rozhodl pro PS3...jenze nekolik let jsem nehral,takze jsem velice pozadu ve sledovani her.

Prosim jestli se da nekde najit seznam vsech her co jsou v CZ

A jeste poprosim o nejakou hru ve stylu Street of rage https://www.youtube.com/watch?v=6_RJZeHSD8c neberu Teken,street fighter.

Dekuji vsem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S CZ titulky vyšlo na PS3 jen pár her, např. Dead Space 1, AC3, AC4, Uncharted 3, Mafia II, The Last of Us, Sly Cooper: Thieves in Time, Tom Clancy´s Splinter Cell: BlackList, Dishonored a myslím, že i Metro: Last light má CZ titulky. Na víc si momentálně nevzpomenu, ale o moc víc jich nebude. Určitě se najde i pár dětskejch s CZ dabingem. Seznam těch her ale asi nikde nenajdeš.

Z PS storu si můžeš stáhnout pár PS3 verzí starých Sega her - Streets of Rage II, Golden Axe a Final Fight. Případně na disku existuje pro PS3 Sega Mega Drive Ultimate Collection. Z nových počinů je na storu Double Dragon Neon.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu