Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

remote play error


fmfrost

Otázka

Dobrý den

Mám problém...

Chtěl bych připojit psvita přes remote play k ps4 ale když zadám kod tak to napíše The number for another user was entered (na psvita) a An error has ocurred ( CE-35406-8 ) na ps4.

Máte nějakou radu jak problém vyřešit?

Děkuji

Upraveno uživatelem fmfrost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Á pan chytrák opět v akci...

Pokud jsi používal Vitu s jiným účtem, tak ho musíš nejprve deaktivovat, restornout Vitu a pak se teprve můžeš přihlásit s novým účtem.

Kjuler díky moc!

Jen ještě nemůžu přijít na to jak dostat videa atd z pamět. karty co mám v PSV

Když vyndám kartu a potom to celé naformatuju tak zapnu Vitu na new účet ale po vložení karty se napíše

The memory card inserted in you system is linked with the following Sony Entertainment Network account.

FMFrost

To use the memory card with this system, you must format the memory card.

If you format the memory card, all data on the memory card will be deleted.

Máte někdo radu co mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak asi jedině přihlásit se zpátky s tím starým účtem a pak si ho můžeš celej zálohovat do PC. Jen nevím, jestli z té zálohy pak jdou na PC vytáhnout videa, obrázky a hudba. Případně si ty videa zkus zkopírovat napřímo z Vity do PC a pak si to nakopíruješ zpátky, až tam budeš mít novej účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak asi jedině přihlásit se zpátky s tím starým účtem a pak si ho můžeš celej zálohovat do PC. Jen nevím, jestli z té zálohy pak jdou na PC vytáhnout videa, obrázky a hudba. Případně si ty videa zkus zkopírovat napřímo z Vity do PC a pak si to nakopíruješ zpátky, až tam budeš mít novej účet.

OK ale když se snažím do PC nainstalovat Content Manager Assistant (abych to mohl nakopírovat do pc) tak to napíše

The files for installation requirement Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package could not be found.

The installation will now stop. This is probably due to a failed, or canceled download.

Reinstalovat Microsoft Visual C++ 2008 už jsem zkoušel...

(v pc mám Win 8.1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak ten účet samozřejmě můžeš aktivovat i na PS4, tam můžeš mít 2 účty najednou...

Jako pokud na tom starým účtu z Vity nemáš nic koupenýho a ani žádný kredit, tak bych ho už vůbec nepoužíval a na obou konzolích si nech ten jeden, kde máš aktivní plusko.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu