Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejdou vidět hry v FSD


Recommended Posts

Zdravím,

mám problém se hrama v FSD. Měl jsem 500GB disk na kterým jsem měl uložený hry ve formátu GOD. Koupil jsem novej 1TB a naformátoval jsem ho na FAT32. Složky Content a Games stejně jak byli na starým disku jsem překopíroval na novej, připojil, nastavil cesty ale do knihovny se přidala jen jedna a zbytek jako kdyby nebyly.

Ve správci souborů normálně disk vidím a můžu ho procházet, nevíte někdo jak na to?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš všechny hry v nějaký složce (třeba Games)? Máš správně nastavenou a uloženou cestu k hrám? Kdyžtak bych zkusil v nastavení "Clear data", a následovné naskenování všeho contentu. Pokud nezabere, tak zkusit přeinstalovat FSD.

Upraveno uživatelem sovik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

mam ten samy problem v manageru ty hry poustet jdou ale jsou videt jen 2 ikdyz to ukazuje ze to skenuje vsechny slozky...

tady se to resi : http://console-forum.net/tema/150769-hry-z-externiho-hdd-xbox-neukaze-v-game-library

ctete reseni od xmoda, zkusim hned jak na to budu mit cas...

Upraveno uživatelem mekin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu