Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vita flash


daster

Otázka

Hoj

pročítal jsem celé zdejší forum o PSV ale nenašel jsem jednoznačnou odpověd na otázku:

proč nejde flashnout PSV a hrát iso zálohy her?

našel jsem spoustu webů které nabízí ke stažení ISO hry, řekl bych že i funkční - všechny jsem stáhl ale neumím je rozjet (zatím nemám vitu)

i na YOUTUBE je hodně návodů na flashnutí + lidi v komentářích píšou že to je možné...

např.

tak vysvětlil by mi to někdo? :) dík

PS: 4000 je pro mě dost peněz tak chci vědět zda to má cenu kupovat nebo ne - rád bych stejně jako na PSP hrál stažené hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na PS Vitě není možné hrát stažené hry stejně jako na PSP. Pouze pokud budeš mít odpovídající FW a k němu patřící exploit hru, tak budeš moct hrát na Vitě stahované PSP hry.

Pokud chceš Vitu jenom na stahované hry, tak si ji prosím tě nekupuj.

P.S. Weby jako ten, který jsi vložil do svého příspěvku jsou podvodné a nic užitečného na nich nenajdeš. Zkrátka nelze hrát PS Vita hry tak, že si "flashneš" PS Vitu a poté si budeš stahovat ISO hry, jako to šlo na PSP.

Upraveno uživatelem Dessel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud vím, tak ke konci srpna vyšel exploit se kterým se dá na jakýmkoliv fw hrát PSP hry. Takže bejt tebou jdu do Vity. PSP hry na ní budeš moct hrát tak jako tak + minimálně demíčka Vita her, když bys nechtěl investovat do ničeho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne, časem to nepůjde. Bude to trvat ještě hodně dlouho a upřímně, lidé jako ty jsou důvod, proč native PS Vita hack pravděpodobně nikdy nevyjde.

K příspěvkům GameEs a headhot:

Zettai Hero Project už není na PS Storu a pokud vím, jedná se jenom o Usermode exploit (=podporuje jenom VHBL).

Skate Park City je pouze pro FW 3.15 a je to zase pouze VHBL (jenom PSP homebrews - Wagic, emulátory atd.), NE PSP hry.

@datster Jaké máš možnosti:

1) Koupit Vitu, updatovat manuálně na jeden z nižších FW a koupit si nějakou eCFW exploit hru (doporučuji například 3.01 a koupit si Numblast, který stojí jenom 80 Kč a je velmi rychlý, dobře kompatibilní a eCFW se spouští rovnou z Live Area).

2) Koupit si Vitu, updatovat na 3.18 a čekat. Žádná veřejná 3.18 exploit hra pro eCFW není (od té doby co Sony patchlo eCFW na 3.10). Tím čekat myslím čekat měsíce, protože dřív nic nevyjde. Já tipuju, že další veřejný eCFW vyjde, až se PS Vita TV začne prodávat na západě (říjen v US, listopad v EU a Austrálii 2014, spíše tedy listopad).

Kdyby náhodou: O tuto oblast PS Vity se zajímám ze zvědavosti a také abych mohl hrát starším hrám (obzvlášť SNES ) přes emulátory.

Pokud máte nějaké dotazy, můžete mě kontaktovat. Snad jsem napsal všechno.

Upraveno uživatelem Dessel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu