Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Charge & Play kit


setik

Otázka

Ahoj,

koukam po nejake nabijeci baterii s kablikem do ovladace na XONE a krome originalu, ktery vychazi zhruba na 599kc za 1ks baterie vcetne kabliku, tak jsem objevil i tohle -> http://www.herni-svet.cz/dual-controller-charge-play-battery-pack-x1

Za tu cenu tam jsou 2ks baterie a dva kabliky, coz je za paradni cenu. Neni tady nekdo, kdo tohle uz vlastni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak jsem si teno nabijejici kit zakoupil a muzu jenom doporucit, funguje bezproblemu. Ze zacatku jsem se lekl, jelikoz jsem dal baterku do ovladace a ovladac nesel zapnout, tak jsem si rikal, ze to asi teda nefunguje. Nakonec jsem zkusil baterii dobit pres dobijeci kablik a po nabiti baterie jsem kablik odpojil a ovladac fungoval dale :) takze jedine co, ze tyto baterie nejsou prednabite. Za tu cenu do dvou ovladacu je to parada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu