Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 remote play s telefony SONY XPERIA


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem to rozchodil na stařičkém Asus Transfromer. Doma mi to jede krásně a na pomalym internetu. Když chce mladá koukat na TV pecka :) Už jen rozchodit připojení DS4 k tabletu,abych mohl hrát i mimo domov a bude to pecka :)

Kde jsi to stáhl na asus? Pres web mi to píše ze není moje kompatibilní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow tak to je pecka!!!!Aplikace PS4 remote play je už normálně na google play shopu a řeknu vám že je to neuvěřitelné.Díky ní je možné na vašem mobilním zařízení hrát na jakékoliv PS4,nepotřebujete ani DS4 nebo DS3,ovladač je šikovně pruhlednej na obrazovce a tudíž neni problém si třeba kdekoliv kde je Wifi zahrát svou hru která se vám zrovna točí v mechanice!!!!V případě DS4 je párování přes mobil zcela jednoduché u DS3 je potřeba ke spárování kabel.Nevýhody aplikace jsou že PS4 nedokáže zapnout pokud jí máte zcela vyplou,zapne jí pokud jí máte ve stand-by modu.... a nejspíš také aplikace funguje jen na mobilní telefoný s Androidem???Nebo se pletu???Jinak u mě funkčnost 100% Sony xperia Z2.... :)

PS: myslím si že doposud nebylo něco takového možné a zajímalo by mě jestli je něco podobného na xsiht zero =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

AHOJ, neporadíte mi někdo? U připojování Remote play k PS4 mi to furt hlásí chybu, že se zařízení nemůže spojit a prý mám zřejmě pomalý net.

Do PS app jsem se připojil normálně, ale do Remote play mi to nejde :-(. Jinak mám Z3 compact.

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu