Jump to content

ecik

Members
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About ecik

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/03/1984

Contact Methods

 • ICQ
  7449221

Recent Profile Visitors

1167 profile views
 1. Koupím jakýkoliv ročník hry Just Dance. Jedno jestli primár/sekundár.
 2. Teď jsem schválně zkoušel, a ano, funguje pouze přes wifi. Já to momentálně jinak ani nepoužívám, takže jsem o tom nevěděl.... Každopádně ještě lze určitě i dohledat nějaký starší upravené apk, které jeli i přes data a zakázat u nich aktualizace (nedávno jsem tuším viděl na xda takto upravenou, jela i přes data a tvářila se jako poslední verze, tudíž aktualizace neotravovaly vůbec).
 3. Ano, je tu možnost. Co se androidu týče, tak potřebuješ root, nainstalovat magisk a v něm sony framework. Pak už ti půjde stáhnout aplikace remote play od sony přímo z google play a vše normálně funguje, mám to odzkoušené.
 4. Zdravím, nenajde někdo primár na Order 1886. Měl bych zájem.
 5. ecik

  PlayStation®Plus

  Na US store už byly lednové hry dostupné včera. Na nás se pěkně vykašlali. Zrovna když se na nějakou hru fakt těším, protože Steep jsem chtěl v prosinci kupovat, než jí oznámili pro ps+. No ji, holt počkáme.
 6. ecik

  PlayStation®Plus

  Neměly lednové hry naskočit už dnes? Na US store už jsou, kdy tak naskakují u nás? Teď jsem 3 roky neměl PS4, tak už si to nepamatuji a chtěl jsem ještě dnes zkusit Steep.
 7. Nechce se mi zakládat nový topic, tak to napíšu sem. Děje se mi teď úplně to samé. Nevidím žádného z přátel online, přitom vím, že online jsou. Teď jsem dokonce s jedním hrál hru. Pozvánka mně poslat jemu nešla, protože byl jakoby offline, ale když mi jí poslal on, tak hned přišla a hráli jsme normálně spolu. Přitom se mi stále ukazoval jako offline a po dohrání mám u něj, že byl online naposledy před týdnem (tak týden už mi to u všech ukazuje offline). I v playstation apce na mobilu to nefunguje, tak také vidím každého offline i když je online. Dříve vše normálně fungovalo. Netuší někdo čím to může být?
 8. https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/error-codes/nw-31456-9/
 9. Ano, ten poslední screen je z nastavení přímo z paypalu. Takhle to mám nastavené celou dobu, jen jsem to teď kontroloval... Poté jsem zkoušel koupit hru a po přesměrování z PSN na paypal už tam byla pouze ta karta (viz prostřední screen). Ale nedalo mi to a potvrdil jsem to na tu kartu, zaplatilo se to a peníze se odečetly přímo z paypalu, takže to funguje. Díky za radu. ;)
 10. Kde se to má, prosím tě, nastavit? Přímo na paypalu nebo někde v PS účtu? Schválně jsem to teď zkoušel. Vyberu hru, dám platbu přes paypal. Přesměruje mě to na paylal a zde mám možnost pouze platby kartou... Když platím přes paypal cokoliv jiného, tak je zde vždycky ještě možnost platby zůstatkem z paypalu. Na paypalu to mám nastavené viz poslední screen. Další screeny jsou po přesměrování k platbě z PSN. Tam možnost platby ze zůstatku nemám.
 11. Zdravím, mám na paypalu poměrně dost peněz. Přidal jsem si ho jako možnost platby na svůj PSN účet a zajímalo by mě jestli se dá platit zůstatkem na paypalu nebo se částka vždy strhne z karty, která je k paypalu přidaná a tudíž z bankovního účtu? Když platím cokoliv jiného přes paypal, tak se mě paypal ptá jestli chci zaplatit zůstatkem z paypalu nebo z karty, případně pokud na paypalu nemám tolik, tak zůstatkem z paypalu a zbytek z karty. Lze to i zde na ps store?
 12. ecik

  PlayStation®Plus

  Uff, tak to jsi mě moc nepotěšil. Každopádně díky za odpověď. Ještě se zeptám na jednu věc. Šlo by to řešit tak, že by si on tedy kupoval ps+ na můj účet, tím pádem by se hry odemkli a tím, že je nastaven jako primární by mu pak veškeré ty hry šli spouštět i z jeho účtu? Multiplayer by mu také fungoval u všech her při spuštění z jeho účtu, protože se ps+ sdílí v rámci konzole? Je to tak? A dá se změnit email na PSN? Svůj účet mám totiž zaregistrovaný na svůj hlavní email a ten mu samozřejmě předat nemůžu
 13. ecik

  PlayStation®Plus

  Zdarec, chlapi, potřeboval bych potvrdit jednu věc, abych náhodou neuvedl kupujícího v omyl. Chystám se prodat svojí PS4. V ní nechám svůj účet, protože už chci s hraním skončit nadobro a věnovat se jiným věcem, a jde mi o to, že tam je spousta her z ps+ na tom mém účtu. Kupující už mi psal, že má svůj PSN účet, takže si tam přidá samozřejmě svůj účet. A otázka zní, jestli mu pak půjdou hrát všechny ty hry, které jsem dostal já v rámci ps+ na tom mém účtu, když si koupí ps+ na ten svůj účet? Můj účet je v konzoli samozřejmě nastaven jako primární, stejně tak si přidá jako primární on ten svůj účet. Na mém účtu již není aktivní ps+, takže všechny hry z ps+ jsou momentálně zamčené. Odemknou se pokud si koupí ps+ na ten jeho účet? Jsem přesvědčený, že ano, ale chtěl bych mít jistotu, že tomu tak opravdu je. Předem děkuji za odpověď
 14. Zdravím, koukal jsem na US store a je tam UFC za 9,99$. US účet vytvořím, hru koupím a nechal bych si primár. Cena v Kč je cca 250,- takže bych to viděl tak, že já za primár 150,- a vy za secundár 100,-. Půjde do toho někdo? Koupeno-->už neplatí
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy