Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect nereaguje, pomoc prosím ;)


MichaelPašiak

Otázka

Mám xbox one od 5. září a vůbec mi nereaguje na hlasové příkazy řvu tady na to jako blázen a také jsem tam nastavil myslím češtinu, tak bych se rád poptal kde se to dá zpětně změnit na tu angličtinu aby mi to šlo a poslouchalo mě to, stáhnul sem studio voice a tam mikrofon běží, takže žádný problém.

Jestli se můžu poptat, dokoupil sem si k ovladači baterii + kabel a všude po videích i v návodu je to tak, že svítí oranžové kontrolka a po nabíti bílá, po připojení se nic nestalo a nesvítí ani ta a ani ta, a přitom ovladač jde, protože byl vybitý a po připojení kabelem jde. Díky moc za odpovědi

Další z věcí je nabíjecí sada k ovladači což je kabel a baterie kabel mi sice funguje a nabíjí ale problém je v tom že vůbec nesvítí ani oranžova barva a ani bílá takže nevím kdy je baterie nabitá a jen lehce problikne při zapojení. Nějaké nápady. Děkuji všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu