Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 15


Daiv_69

Recommended Posts

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zeptam se, obcas se mi stane, ze je hrac hrajici online proti me o nekolik trid lepsi. Jeho schoposti respektuju, ale nechapu, ze proti tomuto hraci nic nezmuzu v pripade vypichovani puku a napadani telem. Vypichnuti se nepodari nikdy, jemu prakticky vzdy i kdyz jsem k nemu zady. Napadani telem pak take nema vyznam, hraci se od tech jeho odrazi jako od betonove zdi a me sejme pokazdy i kdyz mam stisknuty pevny postoj. Je to dano systemem emoci? Kdyz nekdo hraje lepe nez ja, tak moji hraci prestanou bruslit, nejsou si schopni nahrat, puk jim preskakuje, nejsou schopni niceho?

Tohle nepochopim. Kdyz je protihrac stejna nebo podobna uroven jako ta moje, je to vyrovnany a vse funguje. Kdyz je nekdo vyrazne lepsi nez ja, moji hraci prestanou uplne hrat. Tohoto jsem si vsiml uz u 13tky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož mi spousta lidí říkalo, že mě to hybridní ovládání hodně omezuje, přestoupil jsem na skill stick. a mám na vás pár dotazů:

1. Jak bráníte? Jen pomocí pravého analogu? A nebo používáte i něco jiného? Mně pořád v online ty hráči ujíždějí.

2. Když jedete sami na brankáře, tak jak se dělají kličky? Jen L1 nebo i jinak?

3. Když střílím, tak lze i na pravém analogu jako mířit?

Díky za rady. Moc mi to nejde, tak budu za každou pomoc rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož mi spousta lidí říkalo, že mě to hybridní ovládání hodně omezuje, přestoupil jsem na skill stick. a mám na vás pár dotazů:

1. Jak bráníte? Jen pomocí pravého analogu? A nebo používáte i něco jiného? Mně pořád v online ty hráči ujíždějí.

2. Když jedete sami na brankáře, tak jak se dělají kličky? Jen L1 nebo i jinak?

3. Když střílím, tak lze i na pravém analogu jako mířit?

Díky za rady. Moc mi to nejde, tak budu za každou pomoc rád

1) Obrana je hodně o pozici tvýho obránce - kór teď v 15 se skoro nevyplatí vyjíždět z pozice obráncem a snažit se o bodyček - protihráč tě snadno objede a jede do brejku. Lepší je hlídat pozici - jak pro střelu tak pro křížnou přihrávku a využívat tlačítka pro vypichování puku, blokování střel atd a teprve když má útočník stíženej manévrovací prostor, tak ho zkusit bodyčekovat nebo přišpendlit k mantinelu...

2) Kličky dělaj se hlavně R (pravou) páčkou (to je ovládání hole) plus kombinací s tlačítkem L1. Zkus si to ideálně v módu tréninku a kdyžtak na youtube jsou i nějaký instruktážní videa...

3) ano, v případě manuálního míření střel míříš L (pokud to takhle mimo konzoli nepletu) páčkou - míření je v útočný třetině auutomaticky omezeno jen nabránu a a máš tedy 9 základních částí brány, kam míříš - horní rohy,

horní střed brány atd až po dolní levou, dolní střední (mezi betony) a dolní pravou část brány... pokud tedy potřebuješ např. trefit třeba odkrytej levej horní roh brány, tak při střele stlačíš levou páčku šíkmo do levé horní pozice... samozřejmě spoustakrát bránu hráč netrefí, záleží např. na jeho atributech přesnosti střelby atd....

Upraveno uživatelem luke_bunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten PO mod mě dost zklamal. Jako nevím, jestli něco dělám blbě. Ale nejde si vybrat jeden tým. Spustí se playoff a chce to po mě, abych odehrál (nebo simuloval) každej zápas. Mohl bych hrát za jeden tým a ty ostatní zápasy simulovat, ale to mi přijde dost nepraktické.

Jestli se někomu podaří zjistit, že jde vybrat už při nalosování jen jeden tým, tak na pište, já na to nepřišel a štve mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten PO mod mě dost zklamal. Jako nevím, jestli něco dělám blbě. Ale nejde si vybrat jeden tým. Spustí se playoff a chce to po mě, abych odehrál (nebo simuloval) každej zápas. Mohl bych hrát za jeden tým a ty ostatní zápasy simulovat, ale to mi přijde dost nepraktické.

Jestli se někomu podaří zjistit, že jde vybrat už při nalosování jen jeden tým, tak na pište, já na to nepřišel a štve mě to.

Ahoj, tohle skutečně nejde. Taky mě to překvapilo, nicméně nakonec ono je to asi jedno... prostě to odsimuluješ. Má to výhodu aspoň v tom, že se můžeše kdykoliv "zapojit" a hrát i za jinej tým, pokud třeba ten tvůj vypadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tohle skutečně nejde. Taky mě to překvapilo, nicméně nakonec ono je to asi jedno... prostě to odsimuluješ. Má to výhodu aspoň v tom, že se můžeše kdykoliv "zapojit" a hrát i za jinej tým, pokud třeba ten tvůj vypadne...

Ahoj, no pomalu si na to zvykám :) Jinak hvězdy zápasu se taky nezobrazují (aspoň v playoff modu ne, nic jiného jsem zatím nezkoušel). Vypadá to, že to chlapci z EA Sports docela odflákli :(

No snad to s postupem času bude lepší a lepší. PS4 jsem si koupil asi před 14 dny (před tím jsem měl 5 let Xbox 360) a že bych z přechodu jásal se zatím říct nedá. Čekal jsem větší pokrok. Zatím pro mě největší změna je ovladač a to směrem zpět. Xboxový mi vyhovoval víc.

To Taurus: Taky mi nejde okno s novinkami v otevřít.

Jinak mi chybí třeba i čepiče na ledě při hattricku. Nebo třeba, když tým střídá golmana, tak video jejich výměny... Jsou to drobnosti, ale zase by to vypadalo lépe.

Upraveno uživatelem foppa13
*
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu