Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 15


Daiv_69

Recommended Posts

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čaute,

nemáte niekto problém sa v HUT pripojiť k hráčom? Mne niekedy buď ani nenájde oponenta alebo keď nájde, tak sa o nejakých 10 sekúnd na to, vždy stratí spojenie. Len sa prehodí obrazovka na ten ľad, kde majú stáť dvaja hráči, ale hráči sa ani nenačítajú a stratí sa spojenie. 2 zápasy sa mi už podarilo odohrať, ale teraz sa neviem pripojiť ani za nič. Test internetového pripojenia mi prebehne na PS4 pekne. Nemôže to byť aj tým, že hru mám kúpenú na US účte a aj PS+ je na US účte, ale ja to hrám na svojom SK účte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to obcas zlobi hlavne rano asi kdyz je tam malo lidi. Ale jeste se mi nestalo, ze bych se nepripojil. Dam treba 3x vyhledat a jede to.

Jj, ale to by mi nevadilo, to chápem. Len ja mám ten problém, že keď mi už hráča nájde, zobrazí sa tá ľadová plocha s dvomi nasvietenými miestami pre hráčov a potom lost connection. Hráči sa ani neobjavia. Dnes sa mi zase podarili nejako dať 2 zápasy a teraz opäť nič. Že či nemajú problémy teraz nejaké so servermi alebo čo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..přátelé potřeboval bych zjistit u koho z nás s kámošem je problém s online hraním přes pozvánky, nenabídnul by se někdo koho by jsme si mohli přidat do přátel a zahrát si zápas...

Klidne si me pridej .. Holenudle .. jen zatim nevim kdy se tam dnes dostanu asi spis pozdej k tomu nachvilu sednu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, prosím Vás může mi někdo poradit jak střílet z první? v HUT dostávám 80% gólů z nahrávky a střely z první, ale mě se za boha nepovede z první vystřelit...existuje nějake spojení tlačítek + páček abych vystřelil z první nápřahem, nebo to je jen díky mému amatérství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle mi tu prihravku stejne vetsinou zpracuje a vystreli az pak vystreli, navic vystrelit naprahem by znamenalo nahravka + prava packa dolu a nahoru a to se mi teda za 100 zapasu fakt jeste nepovedlo a proti me to delaji typci s zeleznou pravidelnosti, tak me napadlo jestli na to neni nejake spojeni tlacitek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu