Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resident Evil: The Umbrella Chronicles


xDante1986

Recommended Posts

když jsem si pořizoval nintendo wii :) bylo to hlavně kvůli ovládání a tohle je první hra, kterou jsem si chtěl nejvíc zahraát :) jsem fanoušek této série...nevěděl jsem však, že se jedná vlastně o sřílečku pro pušku, nicméně teď se od toho nemůžu odtrhnout....hra je založena na lokacích z předchozích dílů....stejně tak bosové, ve hře je celkem slušný výběr zbraní, které můžete upgradovat....na easy to mám dohráno :) jen tak v rychlosti :) ale teď hraju na hard a všude chci získat S hodnocení...abych měl bonusové předměty apod....wii naprosto nelituju i kvůli dalším hrám ...ale tenhle resi...prostě paráda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vzhledem k tomu že mám základní scart kabel na wii....ale na ps2 mám rgb pozlacený....tak na ps2 je grafika o dost lepší....RE4 nej wii grafika? metroide prime má určitě lepší...nicméně wii není o grafice....next gen grafika to ani zdaleka není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu