Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NHL 59.99 Kč - Tesco!!


stfukeyboard

Recommended Posts

Zdar, dnes jsem si prohlížel leták a hle nhl v akci za 59.99 dostupne od zítra, prohlížel jsem si leták hypermarketu avion, futurum, Ostrava ale mělo by to být i v dalších :lol: na dotaz jestli je skutečně cena 60 Kč bez haléře mi bylo sděleno že to co je v létaku, tak to platí. Příkládám obrázek.

post-27927-14687177295514_thumb.jpg

Upraveno uživatelem stfukeyboard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru aspon 4 kusy :D .Ono to stejne neprojde kasou,a kdyz se budes rozcilovat ze je to v letaku jinak ,tak ti reknou ze primo v letaku je kolonka kde je napsano ze zmena cen je tam mozna,nebo tak nejak...Ale byla by to pecka kupovat v Tescu za tyhle ceny,to by se Tesco stalo prodejcem roku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle bylo stejny jako kdysi z GTA V, bohuzel na pokladne byla normalni cena. To by tam nekdo musel zajit a podivat se,jestli tu cenu maji i s ean kodem.

Jestli tomu bylo tak, tak uz je to stejne fuc a na aukru jich tam budou stovky.

Jeden kus by byl fajn,ale uvidime. Jsme zvedavy na nove info:)

se divam,ze toto maji i na slovensku,akorat tam jsou eura,takze mozna pouzili stejny obrazek:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když bude na stojanu napsana cena tech 59 tak ti to museji za tu cenu dat :D I kdyz na pokladne vyjede po nacteni kodu jina cena. Uz jsem si takhle parkrat nakoupil jidlo levne kvuli spatne vytistene cenovce :D. Ale musite byt prvni. Jakmile na to prijdou, tak cenovku stahnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu