Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 15


strejda999

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj lidi, mám problém s vyhledáváním online hry, vždy mi to napíše chyba při získávání dat, zkuste to později. Nevíte, čím by to mohlo být?

Jaký máš gamertag? Mně to dělá to samý, ale dneska odpoledne jsem už jednou online hrál. Můj GT je martysvadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem jako brutálně nas....j, 54minut, ano čtete dobře 54 minut jsem vydržel čekat na spojení a pak když to konečně šlo a konečně jsem vyhrával, tak mi to chvilku před koncem ten čůr.....k vypne, protože neumí prohrávat. Myslel jsem a někde jsem snad četl, že by tohohle parchanta mělo nějak bloknout ne když to udělá víckrát.....Takže lidi nehrajte s člověkem n gamertagem Afro74 nebo tak nějak.Neumí prohrávat!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáme spolu? Nebo máš taky net od O2 a blbne ti to?

Co je špatně s internetem od O2? Já ho mám... Testoval jsem si na xone připojení pro multiplayer a vše OK. Jinou hru na porovnání nemám :roll: Jako včera byl on-line bída, hrál jsem snad třikrát, ale dneska z tisíce pokusů hrát ani jednou. "Chyba při získávání dat, zkuste to znovu později" :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju Be a GM, nic jiného jsem nehledal, ale příjde mi to supr :-) Ale co mě opravdu dopaluje je, že člověk platí 1500,- za hru a 1000,- za GOLD a hodinu čeká na spojení do online hry. Takovou službu nechť si narvou do p........e Mají jediný štěstí, že nemumím pořádně mluvit anglicky, jinak bych je tam všchny posla do hajzlu. Nemáte někdo info, proč to tak je, případě zda s tím někdo něco dělá? Mějte se fajn a pokud by si chtěl někdo zahrát online nechť ať se ozve. Nick mám uvedený v seznamu hráčů BlusihEnd31 nebo tak nějak. (Mám ho od přidělení, tak si ho nepamatuju :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě strejda999, chvíli jsem počkal a pak se na to vykašlal. Vyjde to třeba jindy. Já včera hrál asi 4 online hry, ale to tak, že jsem šel dělat něco užitečného doma a ovladač jsem dal do ruky ženě, která když se to chytilo, tak zavolala ať jdu hrát :-) To bylo 2x a pak to samé večer akorát bez ženy teda, ta se mi na to vyflákla :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za stupidní otázku, ale prostě jsem na to nepřišel. Kde se v NHL 15 dá změnit jazyk? Trápím se s tím den. Nevím, proč mi hra najede hned a je to bez toho úvodu, na jaký jsem byl zvyklý? Dík moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za stupidní otázku, ale prostě jsem na to nepřišel. Kde se v NHL 15 dá změnit jazyk? Trápím se s tím den. Nevím, proč mi hra najede hned a je to bez toho úvodu, na jaký jsem byl zvyklý? Dík moc za odpověď.

Prý by to mělo být tak, že Locale nastavíš na Českou Republiku a při spouštění by to následně mělo nabízet výběr jazyka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu