Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak nahravat CHAT při let´s play ?


sisaCZE

Otázka

Zdarec, chtěl jsem dělat s kamarádem lets play videa na PS4. Bohužel jsme narazily na problém. Když jsme připojený na party chatu a video ze hry nahravam tak pak ve videu jsem slyšet jen já. To samé platí když spolu mluvíme přes hru. Někde sem se dočet že prý je to tak shválně udělaný. Kvůli nějaké legislative která nechce aby jste nahrávali cizi lidi.

Mě by zajímalo jak to obejít zvuk nahrát. Klidně za pomocí střihové karty Avrmedia live gamer portable.

Napadlo nás že že budem nahrávat oba dva a pak se z jednoho videa vyrenderuje jen zvuk a da se do duheho videa. Nebo pouzit skype a pak zaznam vlozitdo videa. Ale tam se to museo trefit stejne jak v prvním pripade.

Nevíte jak by se to dal udělat přes tu kartu ? Máe jí někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Doporučuju nahrávat zvuk externě :) (hlas) ..

Nahraješ skype konverzaci a pak v Audacity odstraníš šum a přidáš to k hernímu videu.

Sám to takhle dělám a aby mi seděl hlas přesně s hrou, tak pustím nahrávání hlasu a přesně v moment, kdy pouštím nahrávání hry řeknu TEĎ. A pak už to jen na daném místě ustřihnu a krásně to dám k sobě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu