Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One - Reklamace


skolni.flakac

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já jsem posílal Xbox přes UPS ve čtvrtek ráno, bude doručen do Frankfurtu v pondělí. Tak doufám, že hned pošlou nový kus, jak slibovali v těch článcích na netu. Mezitím jsem byl ve dvou prodejnách Datart, v obou měli puštěný Xbox One a oba dva byly ještě o dost hlučnější, než ten můj. Takže zatím jsem narazil na čtyři kusy a všechny do jednoho trpěly touto vadou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem byl překvapený, že operátor na lince Microsoftu o tom problému ani moc nevěděl a už vůbec nevěděl o tom, že by měli ty konzole rovnou vyměňovat za nové, jak se psalo v několika článcích. Říkal mi, že až to tam přijede, tak se technici rozhodnou, jestli to budou opravovat, nebo vyměňovat za nový kus. Taky jsem tam volal podruhé, protože jsem se chtěl zeptat, proč to mám posílat do Frankfurtu, jestli by to nešlo do Prahy, aby to bylo rychlejší. Odpověď byla, že si to určuje ta přepravní společnost UPS a že někdy to jde do Prahy rovnou, někdy to jde první do Frankfurtu, ale z tama to stejně jede zase do Prahy. Spíš si myslím, že v tom měl trochu chaos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Xbox One jsem zakoupil v pátek na Kasa.cz a má stejný problém, když ho zapnu tak v něm chrčí a když zapnu nějakou hru tak to přestane, stejně jak píšou v několika článcích na internetu. Včera jsem vše vyřídil na podpoře Microsoftu přes chat anglicky, o problému ví a hned mi nabízel 2 formy výměny, vzal jsem si tu druhou, že počkám než ho opraví. Po ukončení chatu s podporou, mě přišel email s postupem jak konzoly zabalit a atd. Za 5 min mi přišel štítek od UPS, který mám nalepit na krabici s konzolí. A na štítku je adresa do Frankfurtu, do Prahy ne, že si to určí firma UPS, takže stejný postup jak psal kolega v příspěvku nahoře.

Upraveno uživatelem warsmash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta druhá možnost byla, že mi přivezou novou konzoly, původní si odvezou do servisu a za tu novou mi strhnout z účtu částku jako kdybych si jí právě koupil ( jako zálohu ) a pak mi peníze zase vrátí až zjistí závadu na té reklamované konzoly :-D Snad jsem to nepomotal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za jak dlouho Vám přišel Xbox One z centrály domů?

Mě na Xbox service stránkách svítí od čtvrtka, že produkt byl odeslán zákazníkovi, ale na stránkách UPS mám napsáno, že v pátek byl vytvořen elektronický štítek a nic víc, viz. dole. Už je to celkem doba....

"Zasílací štítek UPS byl vytvořen. Jakmile zásilka dorazí do vaší budovy, bude aktualizován status zásilky včetně plánovaného data doručení." Byl vytvořen dne 19.9.2014

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za jak dlouho Vám přišel Xbox One z centrály domů?

Mě na Xbox service stránkách svítí od čtvrtka, že produkt byl odeslán zákazníkovi, ale na stránkách UPS mám napsáno, že v pátek byl vytvořen elektronický štítek a nic víc, viz. dole. Už je to celkem doba....

"Zasílací štítek UPS byl vytvořen. Jakmile zásilka dorazí do vaší budovy, bude aktualizován status zásilky včetně plánovaného data doručení." Byl vytvořen dne 19.9.2014

Mě přišel dneska po obědě domů, z Frankfurtu podle webu UPS odjel 18.9. v noci, takže ve čtvrtek. Záleží to asi na tom kde bydlíš, pokud v Praze, tak bys to měl asi mít hned druhý den. Já jsem z Ostravy, takže to trvalo 2 dny (pracovní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo naštěstí je v pořádku. :-) Je to pro mě jak zjevení, zatím jsem viděl v provozu asi 5 Xboxů One a všechny byly strašně hlučné. Tenhle můj nový jde slyšet až když němu dám ucho, což je proti těm předchozím jak nebe a dudy. Navíc jsem dostal Live Gold na měsíc zdarma, takže super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem precizně zabalený Xbox One vybalil, je to ten původní co jsem měl akorát opravený, žádná fólie na něm nebyla nalepena, bylo tam pár škrábanců ode mne a dostal jsem měsíční voucher na gold.

Ale u čeho jsem se celkem opotil bylo zapnutí Xboxe, připojil jsem HDMI konektor do Xboxe, ale televize ho vůbec nenašla.....nakonec jsem musel HDMI konektor u Xboxe víc domáčknout, je to takové fórové zpracování. Nevím co tam s tím prováděli, ale předtím to šlo líp :-). Jinak otravný zvuk je pryč a zatím vše funguje jak má. Toť mé dosavadní poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu