Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problémy v režimu INSTANT-ON


kocourhp

Otázka

Zdarvím, jestli jsem vše správně pochopil měl by xbox one, přepnutý v tomto režimu, sám kontrolovat aktualizace a dostahovávat nákupu ze storu. Když dám stáhnout nákup a xbox vypnu, nákup se přeruší a nedostáhne, když xbox nechám aby se sám vypnul za hodinu, nákup se dostáhne. Stejně tak by měl umět automaticky začít stahovat např. hry zakoupené přes smartglass, např. když si hru koupím přes mobil během dne, stahování a instalace by měla začít automaticky tak, že večer po příchodu už bude hra připravene k hraní, což se také neděje, hra je zakoupená ale stahování nezačalo.

Máte někdo podobné zkušenosti nebo nějakou radu, popřípadě jaké další nastavení by na to mohlo mít vliv.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mam stejny problem....mam nast tento rezim. Dal jsem stahnou 3 hry...rano jsem ho vypnul a sel pryc. Ted jsem prisel a koukam ze se stahla jen 1 a to jeste na pul....Neco spatne? Ma taky vliv v tomto rezimu nast vypnuti pri necinnosti do 1 ci 3 hodin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu