Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza CUP - turnaj online


skolni.flakac

Recommended Posts

Zakládám toto téma pro domlouvání a pokecu o turnaji, který připravuji.

momentálně pracujeme na pravidlech a podmínkách pro start.

pokud se chcete zúčastnit, tak mrkněte na http://xboxone.php5.cz/turnaje-pripravujeme/

zatím je to v přípravě, ale věřím do konce týdne to bude vše doladěný a připravený, nicméně registrace již jede.

Upraveno uživatelem skolni.flakac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak...pokud by dal cislo na celkovej design tak mu to nepujde...Uvidime co ma to lidi,ale zase mi prijde lepsi aby kazdej u toho stravil trochu casu a udelal si svuj...vcera jsem jel online Celica zavod a vsechny Toyoty meli jeden a ten samej...coz je sice pekny ale trochu nudny...ty cisla asi na boky,mozna bych dal jeste kapotu ( ve zpetnym bude videt) a treba mali na naraznik?....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To netusim ,ja mam denni a nocni takze se vsech nezucastnim...to asi pak bude taky zalezet ma lidech jak se jim bude chtit a budou mit cas...Vic zavodu odjet muzeme,ale nechal bych treba jen jeden z kteryho by se zapocitavali body...treba dat 1 jako rozjizdku,pak ostrej zavod za body a pak jen pro radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schválně mrkni. připsal jsem nějaké pravidla

potřebuju vymyslet 5 tratí, co by se jezdili v prvním turnaji

http://xboxone.php5.cz/turnaje-pripravujeme/pravidla-a-priprava-mistnosti/

Upraveno uživatelem skolni.flakac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsem rád že se do toho taky někdo pustil :) Jinak každopádně teď budu kupovat XO takže se určitě přidám :) F5 je jasný volba. Jinak co takhle turnaj někdy turnaj v Drifu ?? To by mohlo bejt super ne ?? Třeba bych to viděl takto kvalifikaci v sobotu a v neděli normál závod. A pak třeba ve středu další závod a pondělí třeba drift :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsem rád že se do toho taky někdo pustil :) Jinak každopádně teď budu kupovat XO takže se určitě přidám :) F5 je jasný volba. Jinak co takhle turnaj někdy turnaj v Drifu ?? To by mohlo bejt super ne ?? Třeba bych to viděl takto kvalifikaci v sobotu a v neděli normál závod. A pak třeba ve středu další závod a pondělí třeba drift :)

"můj" web je nakloněn jakémukoliv turnaji, ale momentálně nevím, jestli seženu 10 lidí na kalsický ježdění, natož na drift :D

PS: pokud bude mít někdo zájem, rád ukážu a zasvětím do tajů toho systému co tam je a může mi pomoct :D teď mám dovolenou, takže pohoda, ale až budu zase chodit makat, tak to bude asi horší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak v horizonu 2 se daji zakladat kluby (haleluja) ,takze pokud by jsme v F5 zalozili a pojmenovali klub,udelali si nejakej znak klubu a kazdej si ho dal na svoje auto tak bude tenhle skin dotycnej mit automaticky i v Horizonu...

Packys2 : Drift neni spatnej napad,jen se ho naucit :D

Skolni.flakac : S tema 5ti tratema - nevim,proste neco vyber a vymysli,aspon to bude zajimavy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu