Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Mígl: banka na bloodechos neexistuje, jednou si je po smrti můžeš vybojovat zpět, pokud u toho umřeš tak si o ně přišel. Řešením je něco za ně nakoupit, levelovat. V kanálech před prvním bosem najdeš item, který ti zvýší Insight na 1 a budeš moci levelit.

add backstab: útok je třeba nabít na maximum, nestačí jenom zmáčnout a pustit, musí se to držet.

Ale to není backstab- ten útok mohu nabít kdykoliv ne?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pri parry ci backstabu udela hra takovej dutej zvuk, pri nabiti R2 pri zadni utoku to posle postavu do kolen a R1 udela backstab, pri prednim utoku ji to zas posadi na zadek a opet R1 utok udela ripposte.

Darkzur jak psal headhot, kdyz jich mas urcitej pocet, dostanes PVP predmet, pak v Dreams pozdeji ve hre budes moci za insight kupovat i predmety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já strach nemám, spíš jsem čím dál víc nasraný. Asio to poletí z domu. Jsem pořád u druhého bosse. Vždycky jak se promění, tak je to opruz. Zatluče mě do země a než sezvednu tak na mě skočí zase. Na to fakt nemám nervy, že mě nenechají pomalu ani zvednout. Jinak tu hrací skříňku bych použil až se promění, protože mám pocit, že se mi proměnil dřív když jsem ji hned používal. Ale když si představím, že tenhle boss je prý lehký a pak je to teprve nářez, tak už na to ani nemám chuť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si sekeru a mej ji obou ruc a pouzivej L2,dokaze sekat i pres nahrabky. Tento tocity utok zpusobi,ze ho shodis na zem a to stale opakujes,ze se kryjes. Az se promeni,tak vyberni schody nahoru a pak skoc dolu po takove strese. On pujde po tobe a jak dopadne pouzij L2 a zase znova. Nekdy se ti sekne o zabradli a je to lehci. Vzdycky jedno jaky boss si nech na poslednich 20% hp molotovy. Ukakujes dozadu a hazes.

Pripadne si v centru mesta najdi jeho dceru a da ti music box,ktery zpomali jeho animal formu,takze ji bude mit az skoro pred smrti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si sekeru a mej ji obou ruc a pouzivej L2,dokaze sekat i pres nahrabky. Tento tocity utok zpusobi,ze ho shodis na zem a to stale opakujes,ze se kryjes. Az se promeni,tak vyberni schody nahoru a pak skoc dolu po takove strese. On pujde po tobe a jak dopadne pouzij L2 a zase znova. Nekdy se ti sekne o zabradli a je to lehci. Vzdycky jedno jaky boss si nech na poslednich 20% hp molotovy. Ukakujes dozadu a hazes.

Pripadne si v centru mesta najdi jeho dceru a da ti music box,ktery zpomali jeho animal formu,takze ji bude mit az skoro pred smrti

No já mám ten sekáček a už jsem ho 3x vylepšl. Když koupím sekeru, tak zase všechno od začátku, než ji vylepším :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu mam a tedka si nejsem jiste jestli jsem ji znicil,mela horsi def staty nez ta hunter,co se da koupit.

A jak se ty zbraně rozebírají? Tu možnost jsem nenašel a když to udělám, dostanu zpátky všechny ty úlomky? Že bych pak koupi tu sekeru a vylepšil ji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je v sekci central, najit si musis sam nebo pouzit youtube

jinak ta Amelie se healuje proto, ji furt nemohu zabit,jsem to neprerusoval, lol

dle dostupnych informaci, staci max 20 str. na melee zbrane a 30 str na specialni kanon. Takze vicemenne vse rvat do durability a hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znicil znamena prodal za krev. Jinak zkus u toho otce si dat na zbran ohen a mel by jsi davat vetsi dmg a hlavne molotovy jsou jeho nejvetsi slabost

Oheň na zbraň nemám :( To myslíš asi ten gem a jak to myslíš 20 str na meele zbraně a 30 na střelné? Teď mám třeba 105 + 8 ? Napiš prosím tě přesně co zvedat, myslím tím jaký to má přesný nazev v tom menu. A ta durabilita u zbraní? Jak to tam mám rvát, to jsem si nbevšiml, že lze zvedat drabilitu zbraně. A to HP je co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.))

on mysli STR vylepsit u panenky na min. 20 bodu. Na strelne je potom zvlast jeste polozka blootinge

HP je zdravi (vitality)

Durability je "vytrvalost" zbrane nez se ti znici, vetsinou kolem 200 bodu. Kdyz ji znicis, nebudes ji moc pouzivat.. musis je opravovat, v Dreams v dome na stole. Ale ta se u postavy nevylepsuje, asi mel na mysli ENDURANCE? to je stamina...

Kdyz do zbrane cpes na upgrade blood stone shard, tak ty uz zpet nikdy nedostanes, takze s timhle opatrne... nastesti to tady v ty hre neni reseny, tak jak v souls hrach, kde tech shardu byli 3 prdele ruzny typy. Tady na to pak slouzej runy a "kouzla"

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu