Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, to jsi mi připomněl, funguje vůbec ten zvoneček? jednou jsem cinkal jak na faře u prvního bose a ono nic. Někde se píše něco o heslu.

A když chci pomoc já někomu, tak jak to poznám?

Upraveno uživatelem Miquel Tokac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to chapu tak, ze ty zazvonis beckoning bellem a nekdo jiny zazvoni na to small resonant bellem a tim ti odpovi a to ho pozve do tvy hry? Ale k tomu aby clovek ziskal small resonant bell, tak musi mit prave insight na 10 ? na Invade zas slouzi Sinister resonant bell.

Takze typuju, ze aby si mohl ostatnim pomahat musis dosahnout Insight na 10 aby si ziskal druhy zvonek a pak kdyz budes v casti mapy kde nekdo potrebuje pomoc, uslysis jeho zvonek a odpovis a tim te to pripoji??

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znicil znamena prodal za krev. Jinak zkus u toho otce si dat na zbran ohen a mel by jsi davat vetsi dmg a hlavne molotovy jsou jeho nejvetsi slabost

Už jsem tak učinil a sekera je super, hlavně ta halapartna. Je sice trošku pomalejší, než ten sekáček, ale je lepší. Hlavně ti psi později v té katedrále jsou nějací moc rychlí a sekera mi přijde na ně moc pomalá. Druhého bosse jsem konečně porazil. Chci se zeptat, co znamenají poslední dvě položky ve statusu. Hraju polsky a překlad je nějak zabarvení krve a tajemný. Má cenu to zvyšovat? Já zvyšuju jen ty první tři, zdraví, vytrvalost a sílu. Ani tu čtvrtou položku nezvyšuju, ale tu bych asi měl...v překladu asi umění, nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tak učinil a sekera je super, hlavně ta halapartna. Je sice trošku pomalejší, než ten sekáček, ale je lepší. Hlavně ti psi později v té katedrále jsou nějací moc rychlí a sekera mi přijde na ně moc pomalá. Druhého bosse jsem konečně porazil. Chci se zeptat, co znamenají poslední dvě položky ve statusu. Hraju polsky a překlad je nějak zabarvení krve a tajemný. Má cenu to zvyšovat? Já zvyšuju jen ty první tři, zdraví, vytrvalost a sílu. Ani tu čtvrtou položku nezvyšuju, ale tu bych asi měl...v překladu asi umění, nebo tak něco.

pátá je bloodtinge, to ti ovlivňuje zbraně, které používají QS náboje a taky to jestli můžeš danou zbraň použít.

šestá je Arcane: zvyšuje discovery šanci nacházet po nepřátelích věci a taky možnost používat mystické itemy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pátá je bloodtinge, to ti ovlivňuje zbraně, které používají QS náboje a taky to jestli můžeš danou zbraň použít.

šestá je Arcane: zvyšuje discovery šanci nacházet po nepřátelích věci a taky možnost používat mystické itemy :)

A co to jsou ty QS náboje? Má to smysl? Já ty sřelné používám málo jen na to, abych je znehybněl. A prosím tě, k čemu je ta 4 položka umění, co to ovlivňuje? Každpopádně, ta šestá by taky nebyla špatná, kdybych nacházel lepší a víc věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to jsou ty QS náboje? Má to smysl? Já ty sřelné používám málo jen na to, abych je znehybněl. A prosím tě, k čemu je ta 4 položka umění, co to ovlivňuje? Každpopádně, ta šestá by taky nebyla špatná, kdybych nacházel lepší a víc věcí.

prostě střelné zbraně :) začnu psát teď cz guide na bloodborne :)

jinak 4 položka je skill umožnuje ti to používat zbraně a časem to budeš přeferovat před silou :) protože sílat i do cca 40 roste pak už zvyšuje damage jen o 1 a skill třeba v tu chvíli i o 6-7 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně přišel na to jak používat sekáček a proč jsem zbytečně umíral, měl jsem ho pořád otevřený, jako na dálku (L2) a proto s ním pohyby byly pomalé, teď to kombinuji že ho zavřu a na některý protivníky je mnohem učinější protože jsem s ním rychlejší...holt jsem lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu