Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nejspíš myslí rozběhnutí podržením B, následným zmákčnutím B postava vyskočí a útokem sekne :)

Moment, to mě taky zajímá, takže běžím klasicky béčkem a potom zase zmáčknu béčko? Nic víc? Ani útok ne? To mi přijde divné, že by to jen tak vyskočilo bez zmáčknutí útoku. Jinak ten guide by byl super! Hlavně vysvětlení těch věci ve statistikách atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moment, to mě taky zajímá, takže běžím klasicky béčkem a potom zase zmáčknu béčko? Nic víc? Ani útok ne? To mi přijde divné, že by to jen tak vyskočilo bez zmáčknutí útoku. Jinak ten guide by byl super! Hlavně vysvětlení těch věci ve statistikách atd :)

možná jsem to napsal matoucně.... myslím, že v tom skoku musíš zaútočit zase :) sama to neudělá :) guide bude věřím první střípky od zítřka na mých stránkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduché, když stojíš tak musíš ve stejný moment stisknout levým analogem pohyb dopředu + R2.

Ale musí se to udělat naprosto ve stejným moment, jinak udělá jen obyčejný úder a pohyb do předu.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná jsem to napsal matoucně.... myslím, že v tom skoku musíš zaútočit zase :) sama to neudělá :) guide bude věřím první střípky od zítřka na mých stránkách

Tak to se těším na ten návod. A prosím tě, myslíš, že se hra dá dohrát jen s jednou zbraní? Mám sekeru, tak mě zajímá jen teoreticky jestli to jde. Samozřejmně se ji snažím pořád vylepšovat. Nechápu jak jsi to mohl tak rychle dohrát :) Jsi blázen. Já mám zatím jen dva bosse, teď mě dostává ten kulometčík, tak na sobě musím ještě zamakat. Jinak mám tu sekeru, tak co bych měl podle tebe nejvíc ve statusu zvyšovat. Na začátku jsem si vybral toho lost surival, či jak se to jmenovalalo. Zatím mám vitalitu, sílů a výdrž na 17, umění 12 a zbytek 7 a 8. Sekeru jsem zatím vylepšil 2x jednou 3 úlomky a podruhé 5 úlomků. Teď škudlím na další vylepšení :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhleee...no já ji dohraju počítám tak za 6 měsíců, to je hrubý odhad :) Jo a ještě mi nikdo nenapsal, na co je ten odznak meče co vypadl z prvního bosse. A ještě mám i nějaký odznak lovce pily, nebo co to je :) Asi je to k ničemu předpokládám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak vidím chce to pro některý hráče opravdu "GUIDE" hry, pac je skoda, ze tohle neví a tady KAZDA maličkost , kterou neví dela tu hru skvělou:-)údery, Parry, Backsteby, uhnuti nepříteli a pokud zároveň zmacknou uhnuti a hned pote opet útok jsou z toho povedena a parádní komba;-)

Upraveno uživatelem Darkzur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak vidím chce to pro některý hráče opravdu "GUIDE" hry, pac je skoda, ze tohle neví a tady KAZDA maličkost , kterou neví dela tu hru skvělou:-)údery, Parry, Backsteby, uhnuti nepříteli a pokud zároveň zmacknou uhnuti a hned pote opet útok jsou z toho povedena a parádní komba;-)

Tak nějaké extra komba jsem si nevšiml. Normálně běžně uhnu a hned zaůtočím, ale mám pocit, že dělá pořád to samé. Nějaké extra komba jako v jiných rpg jsem si nevšimnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty odznaky jsou podle mě jen memento, na nic jsem je nepoužil

nevím kolik jsem mohl nahrát reálně za ty 3 a půl dne... tak cca 40-50 hodin max

aha,tak kdyz mas tolik casu venovat dva dny vcelku tak to chapu,takovy konfort si dovolit nemohu.

Jinak tohle neni fakt souls hra. Venoval jsem 3 hodiny expeni a udelal si 50 lv str a pak jsem dal 3 bosse za cca 1 minutu kazdeho. Wtf, tohle nikdy v souls hrach nefungovalo, jsem zklaman, ze je to tak easy.

Nastesti to nema v jmenu souls,tak se nemohu tolik zlobit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,tak kdyz mas tolik casu venovat dva dny vcelku tak to chapu,takovy konfort si dovolit nemohu.

Jinak tohle neni fakt souls hra. Venoval jsem 3 hodiny expeni a udelal si 50 lv str a pak jsem dal 3 bosse za cca 1 minutu kazdeho. Wtf, tohle nikdy v souls hrach nefungovalo, jsem zklaman, ze je to tak easy.

Nastesti to nema v jmenu souls,tak se nemohu tolik zlobit

můžu jelikož jsem bohužel už 3. týden na nemocenské, kdybych nebyl tak bych nenahrál ani polovinu toho co teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,tak kdyz mas tolik casu venovat dva dny vcelku tak to chapu,takovy konfort si dovolit nemohu.

Jinak tohle neni fakt souls hra. Venoval jsem 3 hodiny expeni a udelal si 50 lv str a pak jsem dal 3 bosse za cca 1 minutu kazdeho. Wtf, tohle nikdy v souls hrach nefungovalo, jsem zklaman, ze je to tak easy.

Nastesti to nema v jmenu souls,tak se nemohu tolik zlobit

Ale ale každy není tak zběhlý jak ty :-))beru tvůj názor ale rozhodne s nim nesouhlasím ;-) v souls hrách to takhle bylo vždy ;-) jen si proste uz vycvicenej a zbehlej nic vic,;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha,tak kdyz mas tolik casu venovat dva dny vcelku tak to chapu,takovy konfort si dovolit nemohu.

Jinak tohle neni fakt souls hra. Venoval jsem 3 hodiny expeni a udelal si 50 lv str a pak jsem dal 3 bosse za cca 1 minutu kazdeho. Wtf, tohle nikdy v souls hrach nefungovalo, jsem zklaman, ze je to tak easy.

Nastesti to nema v jmenu souls,tak se nemohu tolik zlobit

50 level? Tak já jsem tomu věnoval tak cca 6 hodin určitě a jsem na levelu 18 :D Vždyť teď, abych to zvel o jeden bod chtějíněco kolem 5000 krve, to zas tak rychle člověk nenažene. To nechápu jak jsi to dokázal. Jo a 50 str máš na mysli sílu. Tu mám 17, tak mám co dohánět. 5000 krve mi zabere určitě něco kolem 45 minut řekl bych, takže abych došel do lv 50 tak to je snad něco kolem 30 hodin :D Nebo máš nějaký tip jak to urychlit?

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak psal headhot, s tou obtiznosti se fakt moc nepredali, takze se ani moc farmit nevyplati... ja sem sice prvni hodinu umiral nez sem se do toho dostal, ale ted uz to nejak nejde (umirat, tak casto :D)

ee obtiznost nescaluje v souls hrach a ani tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu