Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Blood echos retrived ti to napise potom co si vezmes zpet krev,kterou si ztratil z duvodu smrti. At uz lezela na zemi ve forme fleku s cervenou zari do vzduchu ( :) ) ! A nebo je mel enemy, kterej te zabil ( to poznas tak, ze mu svitej oci). Blood stone shardy slouzej na upgrade v Dreams v budove je na to stul...

Btw tim mnozstvim blood vialu a moznosti doplnovani zdravi formou counterattacku tu hru hrozne zjednodusili. Meli vymyslet jinej system na tohle. Nebo aspon nedavat tak velkej drop blood vialu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je to i tak fut těžké :) Ikdybych měl nevím kolik lahviček. Každopádně, ta obtížnost stoupá jak postupujete, protože nepřátelé jsou podle mě těžší. V tom Old Yernam ten lovec a ten kulometčík. Neumím si představit, že ho teda zabiju a jak tam půjdu znova přště, tak tam bude prudit znova. S takovou mě brzy trefí šlak. Ještě, že se nerespawnují bossové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten assassin kulometčík je fakt hustej. Mně sežral přes 20000 duší a mě málem trefilo. Dneska jdu na něho po pátý. Na youtube jeden maník měl co dělat aby ho dodělal. Nechal na něm skoro tucet zdraví

a už bylo vidět že bude amen. Štěstí přišlo, když ten assassin stál na kraji, dal mu sekáčkem jednu ránu a skončil v kytkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten respam pokaždé co se vrátim ze sna je vopruz. SPOILER: konečně jsem se dostal k prnímu bosovi na tom mostě. Není tam někde poblíž toho mostu lampa na respam, pořád mě to hází na začátek u toho žebříku.

P.S. th0ca, díky, pomalinku to začínám chápat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten respam pokaždé co se vrátim ze sna je vopruz. SPOILER: konečně jsem se dostal k prnímu bosovi na tom mostě. Není tam někde poblíž toho mostu lampa na respam, pořád mě to hází na začátek u toho žebříku.

P.S. th0ca, díky, pomalinku to začínám chápat.

lampa tam není, ta se objeví až porazíš bossáka. To mě taky přivádělo k šílenství, ale na konec to je k něčemu dobry. Jedeš od začátku a sbíráš body k vylepšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že o ně přijdeš, ale když jsi dáš pozor, nebudeš zbrklej a budeš likvidovat jednoho po druhým, tak teoreticky o ně nepřijdeš, ale to už je na tom hráči.

S tím levelem protivníků nevím, já jsem rád že nějak s bídou postupuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak epicka zbran ludwig sword, no co na to rici. Je dlouha a rychla a bossove padaji jak hrusky (lze ziskat po tretim bossovi, kde se vam v chramu otevrou dvere, kousek od lampy a vytahem do veze) Jinak uz mohu poprve vyvolat ritual v dreams

Jinak je to stejne zajimave podane to otvirani lokaci, zabijete bosse a otevrou se nekde dvere, zadna napoveda,proste je najit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umberto, dá se to k tomu bosovi na mostě proběhnout aniž bys bojoval i kolem tich vlku na mostě..

večer budu mít připravenou první část návodu s tipy do začátku + zkusím připravit video jak se dostat k tomu prvnímu bossovi, abyste mohli začít hrát dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k prvnimu bossovi se da dostat cca za 1 minutu od zacatky hry.

objevil jsem to vcera v noci:D Kdyz zacinate hru (pripadne se vratte uplne na zacatek) Jsou tam dvere a zatukejte na ne. Je tam Iosefina, ktera vam rekne,ze kdyz najdete kohokoliv ziveho,ze ho mate poslat k ni. Takze diky tomu, tedka davaji smysl ty konverzace bud lidmi za dvermi nebo ty ktere potkate venku a prosi o pomoc. V komunikaci doporucte Iosefina house a pak je tam poslete. Pak se vratte k tem dverim a ona vam vzdycky da zajimavat predmet

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak epicka zbran ludwig sword, no co na to rici. Je dlouha a rychla a bossove padaji jak hrusky (lze ziskat po tretim bossovi, kde se vam v chramu otevrou dvere, kousek od lampy a vytahem do veze) Jinak uz mohu poprve vyvolat ritual v dreams

Jinak je to stejne zajimave podane to otvirani lokaci, zabijete bosse a otevrou se nekde dvere, zadna napoveda,proste je najit

Tak ten meč chci :) A k čemu jsou ty rituály?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sem blbej co znamena kdyz dam Sipku nahoru jen sem si vsiml ze mi to sebere zivot ? :D

tzv. záchranné QS bullety. obětuješ krev a získáš 5 nábojů, tzn. že i když máš 0 nábojů, tak po obětování krve jich 5 můžeš použít .

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

večer budu mít připravenou první část návodu s tipy do začátku + zkusím připravit video jak se dostat k tomu prvnímu bossovi, abyste mohli začít hrát dál

Návod se bude učitě hodit, a popsání těch itemu..je jich ve hře spousta a přijde mi že jejich vysvětlení ve hře je v hádankách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu