Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Spoiler......

Už je to 8 let co jsem to četl.

Na wiki je napsáno že : V závěrečném pogromu je težce raněn a s Yen odplouvá kamsi do neznáma.

Geralt dle mě "zemřel",ale žil dál na tom ostrově s Yen,takže vlastně nezemřel

Edit-- Omlovám se, špatné vlákno. Překoukl sem záložku

Upraveno uživatelem Dlady
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to trochu omezeny. Musis mit myslim min 10 Insight, spoluhrac od tebe nesmi byt vice, jal pet levelu a jestli jeden z vas umre, tak se oddelite. Navic kazde spojeni hry stoji zakladajiciho jeden Insight, takze uplne sranda to neni. Navic kdyz jsem se takhle pripojil, tak jsme nemohli jit do zacatecnich lokaci, jen postupovat dal. Asi aby se nedalo farmarit ma slabsich protivnicich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo, jak se v Bloodborne dostat zpět do toho vězení? Prvně mě zabila taková potvora s pytlem a odnesla mě tam, ale našel jsem tam lucernu a měl jsem asi okolo 30 000 blood echoes a ve strachu abych o to nepřišel jsem se vrátil zpět do Hunters Dream, ale už se tam nemůžu vrátit zpět. Všechno jsem tam ještě neprozkoumal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze si tim padem uz o echoes prisel a nemusis tohle resit :D

jinak do toho lvl se da dostat znovu, najdi si hypogean gaol,

prakticky od respawnu ve vezeni to je jen kousek k lampe, ale myslim, ze musis ten lvl projit delsim usekem nez si otevres dvere... ???

jinak ve vezeni je Adella, ke ktery kdyz pujdes v obleceni po Gascoinovi, tak se ti potom objevi v kostele s ostatnima npc. Kdyz k ni pujdes v jinych vecech, tak ne :D

Ted kdyz te uz pytlovec neprenasi, tak se tam da pote dostat progressem z jiny casti mapy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak Bloodborne jsem včera večer dotáhnul do konce. Až na pár míst to bylo celkem v pohodě. dance.gif Směle to můžu označit za jednu z nejlepších her co jsem kdy hrál. Ted' jsem zkoušel jeden dungeon přes ten kalich, asi to byl úplně ten nejjednodušší, protože jsem tam každého zabil jednou ranou a bosse asi třema ranama plus visceral atakem, ani se mě nedotkl. bigsmile.gif

Co se týče těch kalichů, tak ty mám jen dva, které jsem získal za zabití bossů. V inventáři jich můžu mít ale daleko víc. Ty získám až v New Game+ nebo jsem někde na něco zapomněl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj najde se nekdo kdo mi pomuze s posledni trophy v bloodborne.samozrejme dungeony.ted sem seklej v defiled chalice boss cislo 2 .potrebuji ho zabit + pak amygdalu na chalice pro zabity pthumerian queen a posledni trophy.kdyz tak rad pomuzu taky s necim jestli nekdo chce.kdyz tak pm nebo psn epicvitory666

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj uvažuji o koupi v ps store chci si tu hru užít a hlavně chci vědět o co jde, je zde i čeština? nevíte někdo kde bych zjistil jaké hry jsou v češtině? určitě někde nějaký seznam bude.

Ahoj, hra jako taková je celkem těžká, dá se řadit do rodiny soulsových her (oproti nim je ale mnohem jednodušší), nevím jakej názor mají lidé okolo, pro mě to je v současnosti jedna z Top her na PS k dispozici. Zabere hodně času, chce to trochu cviku než se do toho dostaneš, čestinu ale bohužel neobsahuje a nejspíš ani nikdy nebude, jediným drobnějším problémem pro mě bylo to, že hra jako taková nevypráví čistě příběh, takže jsem se v pár místech zasekl, ale nakonec to tak nějak dopadlo (hru zatím ale dohranou nemám, teď mě čeká souboj s One Rebornem). Co se týče seznamu her v CZ to už asi uplně nepatří sem, ale dobrou variantou můžou být koupě bazarových her, kde ti prodávající řekne zda hra CZ obsahuje (myslím si totiž že řada her ze storu není v CZ i když krabicové verze češtinu obsahují).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, tak jsem zacal hrat, vubec nemam zkusenosti s takovym typem her a uz vubec nejsem trpelivy :) Ale tohle je pecka, no, jsem v prvni lokaci a levelim, abych mel aspon tech 20lvl (proste nasbiram x echos a valim do snu si je promenit za level). Jen se chci zeptat. Hned pri uplnym zacatku jsem probehl (podle navodu) nejrychlejsi cestou k bossovi, aby me zabil a ja mel 1 insigh a mohl jsem levelovat, ale ja blbec jsem si u fontany omylem zavolal nekoho na pomoc a uz mam zase u oka nulu. Levelovat jde stale, ale panenka opet sedi a jako kdyby byla neaktivni. Ma to nejakou nevyhodu? Ze mam vlastne 0, i ldyt uz mam aktivni levelovani? Zatim se snazim nepritele vzdy odlakat a po skupinkach je nicit, zachvili z toho budu asi uplne death, peoroze chodim porad stejnou cestu a dojdu MAX k mostu, kde me daji vlkodlaci, protoze nwjvetsim mym problemem je to, ze si pletu ovladani (chci porad utocit trojuhelnikem, nnebo me zlobi kamera a misto R3 zamereni tak mi skoci na druhou stranu. No, snad zto bude casem lepsi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop zvonecek ziskas az po zabiti father Gascoigne, ale diky patchi lze privolat old huntera na namesti pod vlkodlakama u toho zlobra. Jak bylo receno insight potrebujes kvuli pomoci a bacha cim vic jich mas tim silnejsi je vuci tobe schopnost Frenzy a take dale o ne muzes prijit (nech se prekvapit cim). Osobne jsem zvonecek zacal pouzivat az ke konci hry, takze to taky zvladnes. Kdyby si chtel pomoct dale dej vedet (musim teda pokrocit v Ng+ ). Za insighty se da i nakupovat az se to otevre a mas je v inventari jako madmans knowledge, ale tema si setri.

Ps: todle jsem nasel na netu, je teda mozny mit zvonecek driv.

After obtaining your first point of Insight, a group ofMessengers will appear near the Plain Doll in theHunter's Dream and grant you the Beckoning Bell as a gift.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu