Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

super, díky ! skocim pro zbran

uz mi z toho malem hrablo :D

jinak presne.. hra ma bavit ne ze se za kazdou chybu platí.. tak to je v realnym zivote treba na motorce nebo v aute, ale u hry by to mel bejt relax.. skoda ze tam neni lehci obtiznost

Přesně, že by si hráč vybral jestli si chce vklidu zahrát, nebo se nervovat. Lehká sa těžká obtížnost by stačila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono u tehlech souls games je totiz jedna podstatna vec, ktera u jinych docela dost cast prave nefunguje... tady neplati "nejde" . Kdyz neco nemuzes dat, tak to je kvuli tomu, ze si moc zbrklej a nebo to proste (zatim) neumis. Ale hry jsou to ferovy a nedelaj z hrace ♥♥♥♥♥a, jako jiny hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo pouzivej na vyprovokovani jednoho z nich peggle, ci tu lahev, ktera je nalaka (pungent blood cocktail) a pak na ne hod molotovy...

Já hraju polsky, tak to peggle je asi ten kámen co na něj hodím ne? Tím jsem ho chtěl nalákat, ale stejně se nalákal i ten druhý :) Každopádně jsem zkusil a vlastně se na ten most dokážu dostat i tak, že jen celou dobu běžím. Maximálně zabiju dva tři protivníky. Všiml jsem si ještě u toho mostu je boční cestička a dostanu se do takových kanálů, kde je plno krys. Ty mě taky dostali, ale zajímá mě, jestli k pokračování ve hře je vždy jen jedna cesta. Myslím tím, že musím dostat toho bosse, abych pokročil ve hře? Logicky asi ano, ale mám pocit, že v těch stokách se dalo jít dál, takže nechápu jestli bych toho bosse obešel a nebo ta cesta ve stokách je slepá a musím se pak vrátit na most, nevíte někdo?

P.S. A tu lahev (pungent blood cocktail) tu jsem ještě nikde nenašel. Mám jen molotovy, kameny, pak nějaké úlomky, což jsem myslel, že vložím do zbraně, ale zatím to nejde, asi jich musím mít víc a pak mám olej, který na ně můžu vylít a nějakou lahvičku krve, kterou když vypiju, tak si navýším tu krev co mám z nepřátel.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho bosse musis zabit, pak se muzes levit a zvat hrace

Jasně, mě jen zajímá jestli to vůbec jde udělat, že ho nezabiješ, ale to by byla blbost :) Levit myslíš zvedat level? Patřím k těm dříve potraceným, takže některé výrazy, obzvlášť anglické jdou úplně mimo mě :)

P.S. Ještě dotaz, když zabiju bosse uloží se hra, nebo je alespoň někdehned poblíž ta lampa? Jestli ne tak je to opravdu hardcore. Abych i bosse dělal víckrát, pokud mě za nim někdo zabije... :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak doporučuji nespěchat nějak výrazně, jsou tam zkratky, které třeba ty 2 otravy na mostě obejdou, popř. tam jde najít item, který umožní si zvednou level dříve, než zabijete prvního bosse. Nebo věci, které vám umožní vylepšit zbraň.

p.s. a je fakt, že s lampama se tentokrát hoši nepředali :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to hrál od odpoledne do večera a zamrzl jsem v té první lokaci kde je skupinka hrdlořezů, ale mě vždycky dostanou ti mameluci co drží cihle nebo kterýho šlaka, no a konec.

Kdybych to počítal, tak tisíckrát jsem natáhl škrpále a nedostanu se dál. Online záchranář asi nepůjde. Musím se na dneska na ně připravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti velcí ? Použij na ně pistoli. Když do nich vystřelíš přesně v okamžiku, kdy startují útok, tak je "zasekneš" a můžeš je dorazit tzv. "Visceral" útokem, který dává pořádnou čočku. Popř. je můžeš obejít zezadu, nechat si "nabít" maximálně R2 útok, to je pak taky ochromí a jdou dorazit ("Backstab"). Anebo oběhnout :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti velcí ? Použij na ně pistoli. Když do nich vystřelíš přesně v okamžiku, kdy startují útok, tak je "zasekneš" a můžeš je dorazit tzv. "Visceral" útokem, který dává pořádnou čočku. Popř. je můžeš obejít zezadu, nechat si "nabít" maximálně R2 útok, to je pak taky ochromí a jdou dorazit ("Backstab"). Anebo oběhnout :-D

Hele, přesně tohle mě zajímá. Díval jem se na různé gameplaye a když k němu pomalu zezadu přišli, dokázali nepřítele zabít jednou ranou, že ho tak propíchnul a rozpáral. Já to zkoušel a nic. Asi se má nejdřív omráčit, ale když jsemk do něj zezadu nejdřív střelil, abych ho omráčil, tak se nic nstalo. Hned šel zase po mě. Takže se musí střelit, když vystartuje? Tím se omráčí a pak k němu přijdu a co mám zmáčknout, abych ho zabil tím doražením?

P.S. A prosím tě, jak sbírám ty úlomky, kdy je budu moci dát do zbraně? A asi to půjde jen v tom snu že?

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu