Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

No za mě musím říct že je to těžký jako prase, jsem pořád v té první lokaci na ulici, dostanu se na náměstíčko kde hoří velkej oheň a kolem něj hafo těch lidských nepřáte(ovedlo se mi to asi na 20x pokus), projdu to z leva na další náměstíčko kašnou a vránama a tady umírám, je to fakt tak těžký nebo dělám něco špatně?

Musis si je lakat postupne a snazit si je oznacit pri souboji tl. R3..to plati hlavne u tech havranu,ktery tak zameris a jasne trefis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Konečně první boss poražen. Ale myslel jsem, že když ho porazím, tak se otevře nějaká nová cesta, ale nic se neotevřelo. Tím pádem, ale jsem ho jakoby kdybych chtěl ani nemusel zabíjet a dostal bych se i tak dál, takže nechápu tu nutnost zabíjet bosse. Alespoň toho prvního teda, protože se nic neotevřelo a ta brána za ním je neprůchodná. A nevíte někdo k čemu je to co z něho vypadlo? Ten kousek meče, nebo co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prvni dva bossove byli easy,tam nebylo co resit. Ale tedka jsem v situaci,kdy me v postupu brani bossove 3,4,5 a jedina moznost je tuhy farming zbrane,na co nejsem tak zvykly.

Jinak jsou tu monstra neco lizardi,co davaji krvave kameny. Takze jak uvidite neco maleho co rychle utika rychle zabit, i kdyby jste meli umrit.Takovy blood gem vam udela na zbrani boost jak prase

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ten hunter, je druhy boss. Pak uz se to da poznat jen podle wiki, kolikaty to byl boss dle krve,co dostanes

Jak to myslíš podle krve jakou dostaneš? Jo takhle, třeba dostanu 600, tak se podívám na wiki a vím jaký to byl boss? Ale stejně mi to přiijde na pytel tohle. Mě by se víc líbilo, kdyby prostě byla vždycky část města a na konci by byl boss. Takhle je to strašně zmatené a člověk neví jestli se má do bosse pouštět,protože neví, který to vlastně je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové to teda mate překvapeni ze hry kdyz cucite do wiki:-)))) tohle jsem dělal u DS1 a 2 ted jsem nekoukal zádný videa a návody jen objevují a patram a je to fakt zážitek a adrenalin kdyz poprvé vidíte ty zvěrstva nebo bosse:-)) jedine co jse zpetne zkouknul je ten item- gramofonek který ti da nejaký klucina za oknem- pomáhá ( ten gramofonek) u jednoho bosse..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite na co je ta lebka madmans knowledge? Pouzil jsem ji a mam u toho oka trojku...jinak uz to docela davam..neporazil jsem jeste ani jednoho bose..vim o dvou..nasel jsem novou zbran a zjistil,ze jsou vsude zkratky :)

Diky tomu si muzes napomoc přivolat parťáka - ale potřebuješ k tomu jeste zvonecek- jak v Arabele:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to myslíš podle krve jakou dostaneš? Jo takhle, třeba dostanu 600, tak se podívám na wiki a vím jaký to byl boss? Ale stejně mi to přiijde na pytel tohle. Mě by se víc líbilo, kdyby prostě byla vždycky část města a na konci by byl boss. Takhle je to strašně zmatené a člověk neví jestli se má do bosse pouštět,protože neví, který to vlastně je.

Me se stalo, ze jsem narazil az na toho druhého bosse- přiznám se, ze v těch začátcích jsem ho udelal jen ze 3/4 pak jak se pretransformoval na to urákulu tak jsem se poroučel- vydržel jsem to 1,5 h pak jsem si řek, ze zkusím někoho na pomoc a hned jsme ho dali, jinak je chci udělat sam je to pak lepsi pocit:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz sem si taky konecne pustil hru, prvni hodinu sem si pekne pochcipaval a dostal se do toho. Vysekal stoky, velky prase tam xD Miyazaki ma rad prasata a krysy :))) pochopil zaklady hry a je to paradni mix DeS a DS1. Malem me kleplo kdyz sem u 2 bosse stratil pres 20000 dusi (absence boss fogu fakt napad za vsechny prachy), nastesti sem je dostal zpet, utekl od nej a zitra si ho dam.

Jinak k ps4 ... je to shit. Hruza, jak to porad funi, 30fps sotva,sekani systemu pri stisknuti ps butonu ve hre... no hruza :)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano parýrovaní je dobrá věc alespoň v první fázi...ale poradím že můžeš v central yarnamu vedle žebříku ze stok najit jeho dceru, která chce najit matku a da ti hraci skřínku s oblíbenou pisni jejího otce..při souboji si ji equipni a zahraj mu :) Hlavne ve druhé fazi boje to pomuze se doléčit/backstabnout apod.

Upraveno uživatelem Hráč123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano parýrovaní je dobrá věc alespoň v první fázi...ale poradím že můžeš v central yarnamu vedle žebříku ze stok najit jeho dceru, která chce najit matku a da ti hraci skřínku s oblíbenou pisni jejího otce..při souboji si ji equipni a zahraj mu :) Hlavne ve druhé fazi boje to pomuze se doléčit/backstabnout apod.

Jo tu skříňku mám, tak ji použiju dík. A doufám, že pak najdu i tu jeji matku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu