Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

i kdyz jsem ostatni souls prosel solo nekolikrat, je to pak prdel chodit ve vice lidech. Kecani a pohoda. Od te doby co mam destiny, uz me tak nejak nebavi hrat vsechno solo:D

jinak novinky: nema cenu davat do staminy vice jak 40 bodu, pak uz je to neefektivni.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v souls hrach vzdycky byl caps (hranice do ktere, dochazelo ke zmenam ve statech) a po 40 bodu uz to nic nedava. Uz to slouzi pouze jako lvl up

U ostatnich se resi soft a hard caps . Uvidime resulty jejich vypoctu. Pry je velice dulezite dodrzovat skill a strenght blizko sebe na stejnem levelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna, clovek se tu vikend neukaze a tady je naspamovano :D . Ja si jedu solo bez wikin atp a je to luxus no. Jsem lvl 50, vse po old yarham a forbiden forest vysekano. Ted sem si v forbiden forest otevrel ty dvere hned co jsou u lucerny a jsem v ty casti s tema mobama co maj misto hlav chapadla. A co me dostalo, ze pres forbiden forest sem se dostal do Iosefka clinic... ta hra je luxusne propojena skratkama

JJ skill a STR je dobry mit pospolu, uz jen kvuli tomu, ze to pridava 2x dmg na zbrane diky tomu. Tady to scallovani neni tak rozdilny jako v souls hrach.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to chápu, ale to uvidím přece při rozdělování bodů, jestli mi to něco dává nebo ne :)

jinak rychlý dotaz k 15% stamina runě...bylo řečeno, nutno zabít pavouka...dá se tenhle boss vůbec minout? myslím, že ne.... nebo se pletu?

dotaz 2: Je nějaké ingame info o monstrech ve hře nebo ne? nějaký itinerář?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. ta lokace je tak mala,ze se fakt minout neda. Jeden barak a nikdy nic. Hlavne je ten boss povinny a vetsina veci,jde delat az po jeho zabiti.Takze pro runu je ultra povinny.

2. v artbook naleznes male info,jinak ve hre nic. Vetsina veci bude pak v guide az vyjde. Zhlediska,ze se musi dodelat par stranek kvuli tem extra dungeon bossum,aby kniha byla kompletni.

th0ca na wiki jsou jen utrzky. Takze moc toho tam neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot: jinak právě jsem se po reborn one dostal do lecture building a je to takto : aspon tak to dávám do návodu

Runa Anti-Clockwise Metamorphosis: V druhém patře Lecture Building zabijte obra, který střeží žebřík, slezte po něm dolů a v místnosti objevíte pavouka, resp. napůl člověka a napůl pavouka. Promluvte si s ním, na jeho otázku odpovězte Not at all a poté si s ním znovu promluvte, abyste získali runu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano da se to takhle napsat zkracena verze. Jinak jak se dostat do lokace 2nd second floor Lecture Building, budes muset napsat v jine sekci navodu.

jinak jak jsem psal,dostat se da do druheho patra pres bug. Je to nahodny,ja se to dozvedel az po tom portu. Mistnost vypadala totozne,jen nesvitila lampa. Jinak ten pavouk je za dvermi v prvnim patre a da se s nim pouze mluvit nic vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vyuzil bug nevedome, protoze jsem si rikal,ze kdyz Amygdalu vidim,tak se zkusim chytnout podruhe a sup byl jsem tam. Co jsem se dival na videa, tak vetsinou je hazela do prvniho patra. Vsichni tam sli,ale poprve. No popravde jsem tam casto mluvil s tim pavoukem. Tak mozna to bug neni, treba to je zkratka. Mel jsem u sebe vice kamenu nez jeden. Casem zjistime,jestli to short ci bug. Ja tomu zatim rikam bug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu