Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

kde nebude mít šanci :D

ten s tim pytlem vetsinou dava one hit kill,kdyz se dobre trefi.

do toho lese se jde pres branu v Cathedral Ward,kde po tobe chteji heslo. Musis jit pres hrbitov jak tam jsou ty dva velky se sekerou a jit do prvniho otvoru co uvidis a pak po schodech dojdes ke dverim, je potreba aby amelie byla mrtva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže asi takhle : nevím kdo ze zahraničí začal nazývat titu rouny covenanty... jedná se o Oath Runu.... Mám první, dokončil jsem quest pro Eilleen, která dává rychlejší obnovu Staminy a jmenuje se hunter, získal jsem ji společně s crow badge odznakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad MOB s pytlem, tak to asi myslím nějakého jiného. Potkal jsem ho normálně mezi mobama, byl takový větší (ale ne obrovský jak ti se sekerama), a normálně jsem ho zabil. Jiného takové moba jsem ještě nepotkal.

crow badge - to jsem získal úplně náhodou, když jsem hledal Tensil stone, tak jsem se vrátil tak kde byl jako boss Hunter (father ...), byla tam právě asi Eilleen, já vůbec nevěděl která bije a on ji tam zabil, já utekl :o/ Takže asi nic nedostanu co :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad MOB s pytlem, tak to asi myslím nějakého jiného. Potkal jsem ho normálně mezi mobama, byl takový větší (ale ne obrovský jak ti se sekerama), a normálně jsem ho zabil. Jiného takové moba jsem ještě nepotkal.

crow badge - to jsem získal úplně náhodou, když jsem hledal Tensil stone, tak jsem se vrátil tak kde byl jako boss Hunter (father ...), byla tam právě asi Eilleen, já vůbec nevěděl která bije a on ji tam zabil, já utekl :o/ Takže asi nic nedostanu co :D

ten badge můžeš získat jejím zabitím, ale nedostaneš tu speciální runu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

headhot: nebavím se o tom jak to je na netu nazvané ale ve hře to slovo není použito.... klidně můžu říkat Guild runy :). Já chtěl dát hlavně info co se opravdu získá.

Jinak došla Nightmare edice.

wiki stranky maji vzdycky pravdu:) Ty dve nejvetsi to tak uvadeji a tak to pak vsichni podle tagu budou hledat. Muzes jit proti proudu,ale myslim,ze je to zbytecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já mám stránky v češtině a je to pořád runa...takže to budu mít rozdělené na obyčejné a třebaže covenant nicméně pravdu nemaj :D pravdu můžeš mít, pokud to řeknou autoři :D ne podle domněnky .D

wiki je práce skupiny lidí...obyčejných lidí hráčů, kteří ji aktualizují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

domnenky ti pak vyvrati oficialni guide, z uvodu se slozila uvodni main page. Oaths v prekladu neco jako posvatna prisaha nebo taky prokleti kletba. Takze neco podobneho jako v dark souls Covenants.

Proste dodrzis slib dany nekomu,ze bude bojovat(vychazim z hry,kde hlavne bojujes) v jeho jmenu.

Takze muzes uvadet Oaths (Covenants) nebo obracene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím co je oath, že to je covenant z Ds jsem nevěděl, nicméně už i proto je to kravina... když něco tak jsou to Oath runy... i i uté runy je napsáno, že se jedná o oath runu :) takže tak ... já říkám co je ve hře, ne že si někdo použil název z předchozí hry, jako promiň, ale opravdu chceš o tomhle debatovat? :) ti udělám screen kde to je napsáno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je pěkně v pr... taková runa na 10% staminy by byl pěknej boost sakra :o///

ona je otazka,jestli je mozne nosit stejnych run nekolik, jestli jde pak udelat 10(oprava je rychly boost ne navyseni)+10+15% zkousel nekdo, treba dante,kdyz ma vsechny? Docela me to zajima

Jinak nepotrebuji o tom tolik debatovat, jen kdyz ty to budes prezentovat verejne,tak at nemotas lidem hlavu,kdyz se pak podivaji na tube a jina zahr. stranky,kde bude uvedeno toto.

Upraveno uživatelem headhot
editace BOLD words
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty blade of mercy jsou nářez :)

headhot: tak já užívám ofiko jméno ve hře Oath runa a s tím, že se jedná o runy pro 4. slot, takže neboj k záměně nedojde :) :). Dodám, že na zahraniční webech prozatím označovány jako covenant runy podle DS her :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, nevite dle ceho hra strida dny a noci? Je na to nejakej system? Kolikrat sem si vsiml, ze hra byla vic tmava nez normalne a funguje to, prijde mi, vzdy po nejakou dobu vsude, na vsech lokacich... pak je to zas vse svetlejsi. A stridaj se i enemies (napr ti velky s pytlema se objevujou na ruznych lokacich jen v noci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ah, tak proto i nejaci "zaoknem" nechtej komunikovat. Sem si rikal, ze je to tim urco, ze mi doma sviti do okna slunce, tak to spatne vidim D: Ale pak mi prislo divny, ze ta hra byla kolikrat jina v nejakych smerech, tak sem si to myslel a ti obri s pytlema mi to pak potvrdili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu