Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, přidal jsem další článek zbraně, zatím je tam jen napsán úvod s informacemi a první zbraň včetně tabulky: http://navodycesky.cz/ps4/bloodborne-zbrane-na-blizku/

prosím o feedback jestli ještě něco chybí...

HEADHOT: Uprav si to :) dveře se otevřou napravo :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli tu to uz bylo ale zaklepal sem na dvere poslal sem nejakou babu do katedraly asi te war ted nwm presne mam fotku pak na ps pak sem tam sel a ona sedela v kresle a dala mi nejakou krev bylo to v lokaci po zabiti amelie.

Jj tam si muzes posilat lidi, ktery potkas. Pak ti daj vzdy nejakej loot. Ja tam uz mam 4lidi, zajimavy, ze ten starej co tam klecel, tak byl z niceho nic mrtvej...

Btw u 2. Bose jak tam fightujou ty 2 hunteri, jeden padl, chlap tam zustal a ted uz tam neni ani on, proste zmizel... nevi nekdo kam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes prvni návštěva v Nightmare landu ... proc mi tam porad zvoni zvonek a lezou mi tam hraci ? Prej se musi zabit nejaky mob co ti tam zvoni a pak mas klid. Dva hrace jsem zabil a ten treti co prisel pak ,tak uz me dal, a to bylo moje prvni PVP v teto hre, neni to spatne, ale asi si to neoblibim. No dnes jsem prisel tak o 100K :) co už.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Babu sem tam poslal taky..nejdřív nadávala..pak jako by jí štrejchlo a myslela si že jsem její dítě (my dear baby) mě oslovovala a vždycky se mě ptala jestli mě něco trápí..když jsem zvolil že ano dala mě nějáký balzám na nervy (nuluje frenzy při užití) a když jsem řekl že ne tak mě pochválila že jsem statečný hoch...no a takhle asi 4x a potom řekla že už nemá ale že obstará..takže sem šel dál..na židli zůstal vzkaz že mám vydržet že se vrátí...no a skutečně se vrátila..zase mě dala to sedativum a pak zase že musí sehnat..tentokrát už jsem měl ale Amygdalu na kostele a oblohu do fialova a bábu sem našel kousek od východu z Oodeon Chapel mrtvou..ještě tam pak mám týpka z podhradí tuším co sedí na soše..ale ten furt mele jakej jsem lhář....zbytek sem poslal k jozefce (tu kurtizánu od katedrály a týpka ze mlýna ve forestu). Po té kurtizáně zbyli lodičky poté co ....no nebudu spoilovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes prvni návštěva v Nightmare landu ... proc mi tam porad zvoni zvonek a lezou mi tam hraci ? Prej se musi zabit nejaky mob co ti tam zvoni a pak mas klid. Dva hrace jsem zabil a ten treti co prisel pak ,tak uz me dal, a to bylo moje prvni PVP v teto hre, neni to spatne, ale asi si to neoblibim. No dnes jsem prisel tak o 100K :) co už.

Jo musíš zabít Bell lady...nachází se někde v lokaci a přivolává ti hráče aby tě zabili...nicméně mě v prvním Najtmér landu nic takového neprobíhalo..až ve druhém ale nikdo mě neinvadoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u te kurtyzany Adrianny (jmeno trochu jinak) je dulezite ji neposilat k Iosefce. Celkove az pulce hry jsem pochopil,ze jsem je tam vsechny poslat na jatka.

Jinak nejtezsi boss pro me zustava stale kral v normalni hre. V dungeonu je Rom, otresny pavouk. Jako na te hladine to bylo v pohode,ale v dungeonu, to je fakt prasarna,vsude pavouci. jednou se vam nepovede skok a umrete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Headhot prosba !!!!!!!!!!

Nechceš si změnit ten svůj obrázek co máš v podpisu na nějaký měnší a normální ?

Napíšeš na jednu stránku 3 odpovědi a pak jen ty tvoje obrázky zabírají 50% obsahu stránky :)

Mě stačí, že musím rollovat v Bloodborne :cheesygrin:

Díky moc za pochopení.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja plamenomet nedostal. Ten chlap u prvni lucerny porad jen chrchla. A nebavi se semnou.

Btw kdyby mel nekdo problem na chlapa s rotacakem na vezi. Staci na nej vzit buff s bleskama na zbran, 3rany a on spadne z veze. Reload hry a zustane tam po nem badge...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem klíč do lokace Upper cathedral, kde jsou 2 bossové. Z toho druhého padl chalice na dungeony obtížnost 5. Navíc je to boss který mi hodně připomíná jednoho z prvních dark souls, takže padla i nostalgická slza :). Ještě musím najít blood rock na upgrade +10. Už mi včera nezbyl čas pořádně prolést lokaci Po Micahovi, ale Wet nurse jsem zabil, na to jak vypadá hrozivě... je překvapivě slabá :( Dost mě zklamala, ale designově vypadá famózně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostaneš ho po druhém rozhovoru..tuším po zabití klerika ..jinak je později možné ho koupit v hunters dream..

No ja uz tezko, protoze sem mnohem, mnohem dal nez u druhyho bosse ...zrovna v nightmare frontier a to je level za vsechny prachy, hura pro 20fps gameplay xD

a v dreams ho ke koupi nemam, takze sem udelal neco co to znemoznilo.

Ok, tak uz mame video bloodborne dohrany za 40 minut :))

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu