Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

tak staty jsem si vyfarminl a ty uz nezmenim. Spise me zajimaji ty gemy, o tom zatim nikdo nepise

Jinak v tech cursed je potreba vzdycky zabit specificke monstrum,aby se vam objevila cesta. Parchanti

tak ta amygdala v cursed patro 3 jako finalni boss ma snad miliardu zivota, dostal jsem ji na 20% a trvalo to 7 minut. No to bude na dlouho:D

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lokace tonsil stone je nahodna. Ja ho dostal v ng+ v secret townu (lokace jak musis z cathedral ward veze seskakat az dolu) Po zabiti pavouka,uz neni mozne tento kamen ziskat.

Jinak poradi ng+ : Father, Vicar Amelia, Blood Starved (pokud mas true ending uz neni treba zabijet) ,Shadow, ROM, One Reborn, Micolash,Wet a Final boss (8 bossu + tru ending boss)

NG++ : jenom 7 bossu, zadne nove predmety,proste nic. Jeste kratsi nez ng+ Cca 2,5 hodiny.

NG+++ jiz hrat nebudu, ztraci to smysl. Bloodborne docela zklamani na opetovne hrani. Po zabiti kralovny to jiz hrat nebudu,pokud nevyjde nejake dlc

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud k ni jdes drive nez zabijes pavouka je agresivni. Tak v novem v ng+ aby jsi od ni dostal core predmet na true ending musis to udelat takto:

zabit pavouka v moonlake, pote k ni jit z lese,ale jenom vlezt dovnitr a otevrit si dvere a teleportnout se do dream´s. Pote se vratit vybehnout na schody a bude mit porodni bolesti a ihned zabit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoi,uz jsem si to nejak procital tady,ale dneska jsem si poridil playstation plus a potrebuju vedet,jak je to s temi zvonky...mam Beckoning bell,Small resonant bell,Sinister resonant bell a Silencing bell....jak nekoho privolam do hry???mam je v quick baru,ale nejde zazvonit...diky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu, že nechápeš, ale to ted není podstatné :)

tak pises to do navodu a je to naprosto nahodne v jakekoliv ng, s tim proste nic neudelas.

Jinak musim rici,ze obtiznost bloodborne je nejlehci z cele serie. Jeste,ze vysel dark souls 2 goty, from software vedel,ze neco posral. Hra co trva dve hodiny,ale at se na me nezlobi otresne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu