Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dante, jasny chapu,ale nezlob se na me,jeste se mi nestalo,abych ng+ tak proletel. 50% bossu nepotrebujes vubec navstivit, v dungeonech ziskat takove gemy do zbrane,ze mi pridavaji 748 dmg navic.

Ano pri prvnim hrani je ta hra tezka,ale ne diky bossum,ale diky monstrum pred nimi. Nastesti je tu cursed dungeon,co jako dokaze nakopat prdel,ale jen tim,ze mas pulku zivota a boss ti pri chybe sebere 90% zivota. A poslednimu bossovi dat resist na vsechno, sry,ale to je neco spatne. Amygdala te jsem daval s 60 lvl cca 350 dmg a tedka co ma naboostovanou postavu tak max 148

hrat bez stitu neni pro kazdeho, ja hral vzdy maga a mel obouruc,takze to bylo ok pro me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem to začal hrát a zjistil jsem že ta hra je těžká a nejsou tam checkpointy, což je kombinace na :blejt:. Je to normální že člověk hraje cca. 20 minut zabijí tě, hra tě dá na začátek k lampě molotovy jsou pryč a nepřátelé tam jsou zase všechny ? Co když projdu celou mapou dostanu s k bossovi který mě zabije, dá mě ta hra zase na záčetek k lampě? Jestli ano, tak to odmítám hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, o tomhle ta hra je, smrt = ztráta a z toho pak vychází , že tam nelítáš jako blázen. Dnes jsem se dostal k poslednímu bossovi, odehráno 48h, jsem ale lamka ne jak kluci tady. Musím říct, že pro mě je to super hra. Určitě nebudu hrát NG+ atd, na to nejsem. Ale hra pro casual hráče, co tyhle HC hry nehrál nikdy, PECKA. Drž se a nevzdávej to, budeš mít pak radost z každého úspěchu . GL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k té obtížnosti, jsou to prostě japonci a na hře je to vidět, ale pro mě je to pozitivní a je to o zvyku, pro mě je hra skvělá a rozhodně bych její obtížnost nesnižoval. Jedinné srovnání mám třeba s Gothicem 1, kde obtížnost byla taky dobře nastavená i když tam člověk mohl uložit hru kde chtěl. Dnešní hry tohle postrádají a BB to plnou měrou vynahrazuje.

to Tomas007: pokud je pro tebe hra tak obtížná, můžeš využít prasárny a chyby ve hře a můžeš se pomocí duplicitního glitche naboostovat a hra bude pro tebe tak jak potřebuješ, jen příjdeš o ostatní kouzlo, budeš jen tupě sekat kolem sebe až do závěřečných titulků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvíli jsem s ní zkoušel hrát..má neuvěřitelné výhody díky dosahu a jeden útok je doslova boží takovým způsobem že i dost ulehčuje hru..jinak je to nic moc zbraň..nejde na ní aplikovat fire paper ani bolt paper..ale lze jí používat jako pušku na visceral attacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Tomas007: pokud je pro tebe hra tak obtížná, můžeš využít prasárny a chyby ve hře a můžeš se pomocí duplicitního glitche naboostovat a hra bude pro tebe tak jak potřebuješ, jen příjdeš o ostatní kouzlo, budeš jen tupě sekat kolem sebe až do závěřečných titulků.

Pokud jsem dobře četl informace o posledním patchi 1.02, tak tento glitch tam již byl prý opraven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad zbraně ... včera se mi po brutálním umírání v té druhé Nighmaře podařil progress, jsou tam na hradbách 3 mozkomory a rozzáří se na hradbách když si v line of sight. To byl fakt mor. Když už jsem pochopil co a jak tak mi tam vlítnul hráč PVP, měl tu hůl co se mění v bič (nebo tak něco) a celkem slušně mě tím rozsekal :o/

Celou hru jsem investoval do sekery a měl ji jako main weapon, ale nyní mám i Ludwika na +9 a super. Dal jsem si i Arcane na 15 abych měl další mačkátka :)

One of Third Corde (...) - jeden sem sežral už během hraní, teď mi padnul druhý...ale jsou potřeba celkem 3 jste psali. Musí se použít zaráz na konci nebo stačí je prostě během hraní posbírat a sežrat ?

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vsichni je zerou pred bossem, ale v manualu se pise je snist vsechny pred final bossem,takze by jsi mel mit true ending.

Ohledne toho boostovani, i kdyby se clovek naboostoval treba na finalni lv tak ho stejne hra porazi. Zhlediska,ze vetsina trofeji nepadla,tak si myslim,ze tolik podvodniku neni. A cursed dungeonu,haha, klidne 1000000 lvl a bossove zabijou na dve rany,kolikrat na jednu. Amygdala uz skoro padla,ale zazracne pri 1% zivota me zabila snad prachem. A to jsem tu cubku mel bez hitu, 9 minut a zbytecne

jo ta katana je zradna vec, vysava zivot v 2H verzi:D

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem dobře četl informace o posledním patchi 1.02, tak tento glitch tam již byl prý opraven.
to máš pravdu, ale můžeš odinstalovat hru a znova ji nainstalovat. Já to nedělal a je mi to fuk, famring je v poho, kdo chce trávit tímto čas ve hře jako já , tak proč ne, ale abych se za hodinu pomocí glitche naboostoval na lvl.254 je kravina.

Jinak jak tady píšete o těch dungeonech, do nich se dá dostat přes ty náhrobky co jsou dole v dreams hunter? Kde musím udělat rituál pomocí kalichů. Chci se na to mrknout až to dohraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BLOODY MESSENGER HEAD BANDAGE- nikde jsem nenašel význam to stejne BLACK MESSENGER HAT...

vlevo nahoře , mimo barák je pařez a v něm jsou ti Messengeři, (to jsou ti co vám vyskakují u zpráv od hráčů co jsou všude kolem na zemi), HEAD BANDAGE jim dáš u toho pařezu a oni to pak maj všude na hlavě, našel jsem dva klobouky. Jedná se jen o kosmetickou úpravu.

- jsou jako děti, proč jim neudělat radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu