Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čus provedl jsem větší update http://navodycesky.cz/ps4/bloodborne-kompletni-pruvodce/

- run je přidáno už 46, včetně těch v chalice dungeoonech s glyphama (další 2 nalezeny budou přidány dnes)

- zbraně jsou všechny, přibyly upgrady a dnes ještě dopíšu transformační útoky

- armory přibudou dnes další

- consumables taky pokročily kupředu a měli by být dnes doplněny

po dokončení těchto částí bude jeden obsáhlejší článek k chalice dungeonům

edit: má už někdo ten ofiko guide? ví se kolik je ve hře run? mě zatím vychází číslo minimálně 66 kusů :)

Upraveno uživatelem xDante1986
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevi nekdo jak "donutim" lovce v Odeon Chapel aby se tam zjevili? Po tom co porazim Fathera Gascoigna?

NPC Eileen je porad ve stokach na tom miste, kde jsem ji potkal poprvy a ten druhej lovec se tam nikde taky nezjevil ... ?

Jinak jsem s jednou postavou v NG+ a je to silena onanie, porad jen Ludwigs sword a L2 utok na vse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se na nem libi L2 utok obouruc, protoze to dava prakticky kazdymu knockback, a zas jednoruc je to luxusni rychla zbran. Lepsi jak Chickane, kterej jsem moc nepochopil na co je. L1 bere vlastni zivot a zvysuje trochu utok, ale nevidim v tom smysl..

Co se týče blood gemu trophy 15 a vyšší dá se najít i někde v singlu, nebo musím do dungeonů?

Ja sem ve story nasel (dropnul) maximalne level 14 gem. U mozku v Mergos.

jeste edit: kde nejlepe najdu material pro chalice dungeony vyssi tridy? Ve story nejsou a v chalice dungeonech nizsich trid clovek zas najde jen lvl 1,2 ale ne treba 5... :(

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po obdrzeni teto trofeje Chalice of Isz by jsi mel moznost jit do toho dungeonu a tam je dost tech gemu

Jinak k te kralovne musis chodit prvni variaci chalice a ziskat cursed,kde budes mit pulku hp a to projit. Zakonceno bossem amygdala. Az budu mit cas tak se vice rozepisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludwig se koukám stal nejpoužívanější zbraní PVE/PVP..

Ludwig je zatím nejsilnější PVE zbraň. Dohrál jsem s ním NG, NG+ a NG++ a akočliv jsem měl měl hybrid str/skill build, tak stejně jsem místo Burial Blade nebo Blades of Mercy používal Ludwiga, jen kvůli brutálnímu dmgi a suprovému move setu (snad kromě 1-2 chalice bossů, kde byla lepší 2H Burial Blade, protože hituje target celkem vysoko a hodí se na trefování weak spotů).

Při novém playthrough zkouším bloodtinge build a rushuju pro Chikage na levelu 35. Doteď jsem používal Cane a Rifle spear a musím říct, že je to o dost těžší než s kombinací Axe + Ludwig, ale očekávám, že až dostanu Chikage a Evelyn, tak se to otočí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludwig je tak oblíben proto, že se snadno získá, lehce se na něj zvykne, hodně často staggeruje enemy a nabízí super kombinace rychlého 1h meče a obřího a pomalého 2h meče, ale že by byl nějak extrémně imba proti ostatním zbraním, jako byl třeba Faith build v DS2, tak to zase ne. Spíš by zasloužili buff některé jiné zbraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba se v nejakem patchi dockame i novych zbrani, ono zas oproti souls hram je to dost tragedie a kecy, ze kazdou zbran muze clovek pouzivat 2 zpusoby, takze se to tim nasobi, si muzou strcit... to samy obleceni. Nakombinovat neco co dobre vypada je pech. Hlavne ty klobouky, mrize a jiny kktiny na hlavu xD

v chalice dungeonu sem narazil na prvniho bosse, kteryho zatim nemuzu nejak pokorit, Abhorrent Beast. A to sem si do tyhle chvile myslel, ze mam namakanou postavu :D Tohle je asi jeden z tech bossu, o kterych headhot zminoval, ze na ne nejde pouzit Ludwigs sword :D Ten mec je moc pomalej a ten boss porad skace a mlati. Teda pravda, ze sem ho zkousel jen v rychlosti nez sem sel do prace, ale na 3 pokusy sem se nedostal ani jednou k polovine jeho zivota :/

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu