Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Tak panove, musim se pochlubit. :) Prave jsem dojel Bloodborne, a musim rict, ze pokorit tuhle hru byl zazitek na celej zivot. Nikdy predtim jsem Souls hry nehral, po par hodinach jsem chtel Bloodborne prodat (viz muj predesly prispevek v topicu), ale vydrzel jsem, a odmenou by bylo neco, co se da tezko popsat. Jsem plnej dojmu, jak tahle hra byla skvela.

Jeste dodam, ze jsem mel dohrano za 35 hodin a skoncil jsem na 91. levelu. Kazdopadne vim, ze urcite lokace jsem neprosel, coz me trochu mrzi.

SPOILER:
Vybral jsem si konec, kdy jsem se podvolil tomu panu na voziku. Chapu to spravne, ze po probuzeni zacina jakoby New Game+?

Upraveno uživatelem Marr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no akurát som dal Vicar Ameliu, relatívne jednoducho a na prvýkrát, ale tak už som level 80, takže to sa asi dalo čakať;) teraz potrebujem zvýšiť STR na 30, aby som mohol používať cannon, čo som pred chvíľou našiel;)

mimochodom, mám plné zásoby blood vials a quicksilver bullets a je celkom otravné, že pri každom pokuse zobrať z nepriateľa tieto itemy mi to vyhodí hlášku, že mám plný počet.. nedá sa to nejako zrušiť alebo ako to riešite vy? skúšal som predať vials u messengerov, ale urobil som to 10krát po 20 kusov a už to mám zase plné, takže to asi nie je riešenie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove, musim se pochlubit. :) Prave jsem dojel Bloodborne, a musim rict, ze pokorit tuhle hru byl zazitek na celej zivot. Nikdy predtim jsem Souls hry nehral, po par hodinach jsem chtel Bloodborne prodat (viz muj predesly prispevek v topicu), ale vydrzel jsem, a odmenou by bylo neco, co se da tezko popsat. Jsem plnej dojmu, jak tahle hra byla skvela.

Jeste dodam, ze jsem mel dohrano za 35 hodin a skoncil jsem na 91. levelu. Kazdopadne vim, ze urcite lokace jsem neprosel, coz me trochu mrzi.

SPOILER:
Vybral jsem si konec, kdy jsem se podvolil tomu panu na voziku. Chapu to spravne, ze po probuzeni zacina jakoby New Game+?

Muzes hrat dal :) konce jsou 3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no akurát som dal Vicar Ameliu, relatívne jednoducho a na prvýkrát, ale tak už som level 80, takže to sa asi dalo čakať;) teraz potrebujem zvýšiť STR na 30, aby som mohol používať cannon, čo som pred chvíľou našiel;)

mimochodom, mám plné zásoby blood vials a quicksilver bullets a je celkom otravné, že pri každom pokuse zobrať z nepriateľa tieto itemy mi to vyhodí hlášku, že mám plný počet.. nedá sa to nejako zrušiť alebo ako to riešite vy? skúšal som predať vials u messengerov, ale urobil som to 10krát po 20 kusov a už to mám zase plné, takže to asi nie je riešenie...

taky jsem to delal tak ze to prodas ty zasoby krve a naboju jiny reseni neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no akurát som dal Vicar Ameliu, relatívne jednoducho a na prvýkrát, ale tak už som level 80, takže to sa asi dalo čakať;) teraz potrebujem zvýšiť STR na 30, aby som mohol používať cannon, čo som pred chvíľou našiel;)

mimochodom, mám plné zásoby blood vials a quicksilver bullets a je celkom otravné, že pri každom pokuse zobrať z nepriateľa tieto itemy mi to vyhodí hlášku, že mám plný počet.. nedá sa to nejako zrušiť alebo ako to riešite vy? skúšal som predať vials u messengerov, ale urobil som to 10krát po 20 kusov a už to mám zase plné, takže to asi nie je riešenie...

A to už máš plnou i truhlu v Hunters dream? Já jsem tam teď nedávno nakoukl a měl jsem tam mimo jiné 56 vials a přes 100 bullts, takže vždy když mi zbudou nějaké echoes, které nevím za co utratit tak jdu a koupím vials, které se hodí vždy. Jestli jsi to měl plný tak mi kdyžtak jenom dej echo kolik vials se tam vejde ať vím do budoucna. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mám to plné.. 600 kusov v storage.. ako hovorím, celkom dosť farmím, nech mám tých bossov ľahších, tak to asi tým.. aj keď neviem, ako ďalej, lebo teraz som mal celkom problémy s bossom vo Forbidden Woods, dal som ich až na tretíkrát a len tak tak.. bolo to celkom natesno.. obávam sa, že pri ďalších už budem mať väčšie problémy.. ale tak uvidíme. tak či tak, hra je úplne úžasná, takže u mňa spokojnosť;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no ja jsem ted lvl 52 a jsem u sedmeho bosse, u toho jsem se trochu sprajcnul, tak taky trochu zafarmim, alespon na lvl 60-65. Kde nejcasteji farmis? Kde se Ti to osvedcilo?

Jinak za me taky maximalni spokojenost. Zatim mi nejvice dala zabrat Vicar Amalia. Tu kdyz jsem asi na 15ty pokus dal, tak jsem si od plic zakricel hlasite Jooo! Obrovska radost ve me zavladla...

Upraveno uživatelem hondza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi farmeni je u prvni lucerny forbidden woods + runa na vic echoes ze zabitych nepratel + runa na vic echoes za provedeny visceral attackts u lucerny hned doleva do kopce zabit jednoho s pochodni pak toho dalsiho co hazi kameni a pak to velkyho se sekerou a toho dat visceralem pakjjit zpatky dolu zabit ty 2 u mosty a ty 2 vrany tenhle usek mate za 2 minuty vysekanej a a da to kolem deset tisic echoes

zpatky hunters dream a repete :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop s tím forbidden woods souhlasím, taky sem tam při prvním průchodu hry farmaril, než jsem se dostal do závěrečných fází hry. Co se tyče těch zásob tak to klidně rozprodej ve velkým kdyz takhle farmaris a můžeš diky tomu nakoupit výbavu popřípadě lvly. Mě osobně se nepodařilo dostat ve storage nad 120 s blood vials, asi sem byl větší amatér :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hondza, ja farmím v Hemwicku, od jednej lampy k druhej to spravím za necelých 10 minút a mám presne 30.000 echoes. vo Forbidden woods sa vždy stratím, tam sa neviem orientovať a navyše tie veľké hadie klbká dajú celkom zabrať. teraz skúšam Castle Cainhurst, za jedno zabité monštrum je 2.500 echoes a je ich tam hneď na začiatku okolo lampy cca 10, ale sú neskutočne silné, takže to zatiaľ len tak tak.. ale Hemwick je moja jednotka, bez výhrad.. navyše momentálne musím farmiť, lebo som sa zasekol u posledného huntera od Eileen (ten, čo používa Chikage) v Grand Cathedral a toho proste nedám.. nechápem, ako ho niekto vôbec porazí.. skúšal som to možno 25-30 krát a ani si neškrtnem :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nie úplne prvá lampa.. až keď otvoríš tú bránu, nad ktorou je nápis Hemwick. v Hunter's Dream to máš označené ako Hemwick Charnel Lane a končí to pri bossovi Hemwick Witch, tam potom zapáliš druhú lampu, ktorá bude označená Witch's Abode. takže ja farmím od Hemwick Charnel Lane po Witch's Abode. pod 10 minút, 30K echoes (keď máš moon rune a keď sa ti tam od určitého momentu začnú objavovať také kostnaté príšery v červenom opare.. bez toho je to 23.740;)

ako píšem, Castle Cainhurst vyzerá ako dobré miesto na farmenie, ale pozabíjať tie príšery, čo vyzerajú ako muchy bez krídel, to je fakt nadľudský výkon.. po troch úderoch je po tebe a keď na teba skočia dve naraz, tak to fakt nejde.. ak je nejaké lepšie miesto na farmenie, tak poraďte.. ale Forbidden Woods nie, to je hrozné bludisko.

a pri tejto príležitosti.. pomohol by mi niekto s tým Chikage hunterom v Grand Cathedral? chcel by som Hunter badge, ktorý po ňom zostane, aby som si mohol kúpiť Blade of Mercy, ale sám ho asi neporazím :-/ ak by bol niekto ochotný, pridajte si ma na PSN, nick macplash .. ideálne niekedy dnes večer, od 18:00 do 4:00.. vopred díky všetkým;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to je ktorá presne? názov tej lampy... môžem vyskúšať, v rámci zmeny;)

inak, aký build sa tak všeobecne považuje za najvýhodnejší? Bloodborne hrám prvýkrát, takže sa sústredím na STR, vyhovuje mi Ludwig's Holy Blade. neinvestujem žiadne body do bloodtinge alebo arcane, tie mám oba na hodnote 8.. do akých hodnôt je výhodné levelovať a kedy to už výhodné nie je? momentálne som 40, 30, 40, 30, ale ako som už písal, napr. u toho huntera v Grand Cathedral si ani neškrtnem:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha aha tak si to myslel :) ted jsem zkoul ten tvuj pruchod uz si tam promenadujes jak v disneylandu :D ja co jsem tam byl prvne tak se mi neobjevovali ti s tim cervenym kourem no ty tam jsou az po nejakym zabitym bossovi ? skoda ze ti velci s tou sekerou a kapuci v tyhle lokaci nedavaj jako ten ve forbidden woods ( normlane dava asi pres 4 tis)(s tema runama a visceralem jak jsem popisoval dava 7-8 tisic) to by byla ultimantni lokace na farmeni :D

uz se tesim az si to zase zahraju ted jedu Far cry 4 a jse zvedavej na tu NG+ jak to prituhne + mam i to dlc old hunters to bude zas nervu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ja mám old hunter's DLC, kúpil som tú GOTY edíciu, ale zatiaľ som neprešiel ani pôvodnú hru, tak datadisk musí počkať.. neviem, či treba najprv dokončiť normálnu alebo ako to je. .zatiaľ som to nezisťoval, užívam si zábavu s hlavnou hrou;)

tie s tým červeným dymom sa mi začali objavovať až neskôr.. ale fakt neviem presne kedy, asi to bolo nejakým bossom.. predpokladám, že to boli Shadows of Yharnam vo Forbidden Woods.. ale ruku do ohňa za to nedám;)

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mikas_cze, pravdepodobne máš pravdu.. išiel som teraz bonusovú oblasť v Upper Cathedral Ward a tí mozgožrúti mi zožrali 27 insights, ktoré som mal.. zostal mi 1. a teraz keď si dám hemwick, tak sa mi tie červené príšery neobjavujú! takže výborná informácia, vďaka... ešte náhodou.. nevieš poradiť dobré miesto na farmenie Blood Stone Chunk? chodím hore do Castle Cainhurst, kde sú tí gargoyles, ale je ich tam len 6 a chunk mi padol zatiaľ raz a bol som tam 7krát.. a mám aj runy na viac itemov atď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle úplně ze (začátku) jich moc nenajdeš. Mají to tak schválně, aby jsi neměl zbraň +9 už v polovině hry. Jde to, ale chce to také hodně štěstí i s tou runou na víc itemů.

Dobře se chunky farmaří v dungeonech a pak až v pozdější fázi hry v Yaharg'ul Unseen Village nebo Nightmare of Mensis.

Blood stone chunků budeš potřebovat na jednu zbraň 16ks (3+5+8) a pak už jen Blood rock, ten v průchodu hry můžeš najít pouze 1ks a nebo v pozdějších fázi dungeonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu